Шотландія — Кіпр — 3:0. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-03-25 18:00 25 березня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Шотландії та Збірна Кіпру. Шотландія ... Шотландія — Кіпр — 3:0. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

25 березня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Шотландії та Збірна Кіпру.

Шотландія - Кіпр - 3:0. Євро-2024. Огляд матчу, статистикаШотландія - Кіпр - 3:0. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

Євро-2024

Шотландія — Кіпр — 3:0 (1:0)
Голи: Макгінн (21), Мактоміней (87), Мактоміней (90+3)

Попередження: Армстронг (15), Кастанос (32), N. Ioannou (53), R. Porteous (75), N. Ioannou (90+5)

Огляд матчу Шотландія — Кіпр:

збірна Котландії з футболу здобула переконливу перемогу над командою Кіпру у відбірковому матчі чемпіонату Європи, який відбувся на стадіоні «Гемпден Парк». Незважаючи на повільний початок матчу, Шотландія зуміла здобути комфортну перемогу з рахунком 1:0 у перерві та 3:0 в основний час. Перша значуща подія матчу сталася на 15-й хвилині, коли шотландець С. Армстронг отримав жовту картку. Однак ситуація швидко змінилася на користь Шотландії, коли на 21-й хвилині Дж. Макгінн забив гол, задавши тон усьому іншому матчу. Кіпр намагався знайти свою точку опори і отримав жовту картку на 32-й хвилині, коли Г. Кастанос вчинив фол. Друга половина матчу розпочалася із заміни з боку Кіпру: І. Косулоса замінив Д. Сполярич. Незважаючи на зусилля команди, ситуація не покращилася, оскільки на 53-й хвилині жовту картку отримав Н. Іоанну, а на 57-й хвилині на заміну вийшов шотландець К. Адамс, якого потім замінив С. Мактоміней.

Шотландія провела потрійну заміну на 67-й хвилині, випустивши С. Мактомінея, Р. Крісті та Р. Джека. Оскільки рахунок, як і раніше, був на користь Шотландії, Кіпр вирішив зробити дві заміни, випустивши І. Піттаса і К. Кір’яку на 68-й хвилині. За кілька хвилин Шотландія отримала жовту картку, коли Р. Портос вчинив фол. Ближче до кінця матчу Кіпр зробив ще дві заміни, але завершальних ударів завдала Шотландія. На 87-й хвилині С. Мактоміней забив ще один гол, зміцнивши свою перевагу. Зрештою, на 90-й хвилині Шотландія ще більше збільшила свою перевагу: С. Мактоміней забив свій третій гол. Мактоміней забив свій третій гол, а кіпріот Н. Іоанну був вилучений з поля після отримання червоної картки. Загалом, це був захопливий матч, у якому Шотландія здобула ще одну перемогу у своїй відбірковій кампанії на Єврочемпіонат. Попри те, що матч не був таким запеклим, як дехто сподівався, рахунок засвідчив, що Шотландія контролювала перебіг гри і без особливих проблем впоралася з Кіпром.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Шотландія — Іспанія, Кіпр — Грузія.