Іспанія — Норвегія — 3:0. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-03-25 23:45 25 березня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Іспанії та Збірна Норвегії. Іспанія ... Іспанія — Норвегія — 3:0. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

25 березня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Іспанії та Збірна Норвегії.

Іспанія - Норвегія - 3:0. Євро-2024. Огляд матчу, статистикаІспанія - Норвегія - 3:0. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

Євро-2024

Іспанія — Норвегія — 3:0 (1:0)
Голи: Д. Олмо (13), Хоселу (84), Хоселу (85)

Предупредження: Едегор (42), А. Серлот (52)

Огляд матчу Іспанія — Норвегія:

У відбірковому матчі Чемпіонату Європи, що проходив на стадіоні «Ла Росаледа», Іспанія зустрілася з Норвегією, обидві команди сподівалися на перемогу. У першому таймі Іспанія домінувала у грі, забивши гол на 13-й хвилині завдяки голу Д. Ольмо. Однак Норвегія спробувала відігратися, але її зірковий гравець М. Одегаард отримав жовту картку на 42-й хвилині, а згодом його товариш по команді А. Сорлот — на 52-й хвилині. Іспанія скористалася ситуацією і зробила три заміни на 58-й, 68-й та 81-й хвилинах. Норвегія зробила чотири заміни на 74-й і 75-й хвилинах у надії змінити темп гри, але це їм не допомогло.

На 82-й хвилині М. Меріно вийшов на заміну замість Ф. Руїса. Іспанець Хоселу завдав подвійного удару на 84-й та 85-й хвилинах, фактично завершивши гру на свою користь. Наприкінці гри Норвегія провела останню заміну на 87-й хвилині, коли А. Сорлот був замінений на О. Брінхільдсена. Остаточний рахунок 3:0 на користь Іспанії, яка забезпечила собі вихід до наступного раунду. Загалом, це був захопливий матч, який продемонстрував майстерність і рішучість обох команд, хоча Іспанія вийшла переможницею. Завдяки цій перемозі Іспанія зміцнила свої шанси на вихід до наступного раунду, а Норвегії доведеться потрудитися, щоб повернутися і відігратися в наступному матчі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Шотландія — Іспанія, Грузія — Норвегія.