Андорра — Румунія — 0:2. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-03-25 23:48 25 березня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Андорри та Збірна Румунії. Андорра ... Андорра — Румунія — 0:2. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

25 березня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Андорри та Збірна Румунії.

Андорра - Румунія - 0:2. Євро-2024. Огляд матчу, статистикаАндорра - Румунія - 0:2. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

Євро-2024

Андорра — Румунія — 0:2 (0:1)
Голи: Д. Людина (35), D. Alibec (50)

Попередження: М. Льовера (12), Марін (23), Ребес (59), Ребес (61), O. Popescu (78), R. Dragusin (89)

Огляд матчу Андорра — Румунія:

Футбольні вболівальники по всьому світу стежили за матчем відбіркового турніру Чемпіонату Європи між збірними Андорри та Румунії, який проходив на стадіоні «Естаді Насьональ». Ось опис подій, які розгорталися під час гри: На 12-й хвилині Андорра отримала жовту картку, коли М. Льовера вчинив фол. Перший тайм тривав, і Румунія отримала жовту картку на 23-й хвилині, коли Р. Марін також вчинив фол. Румуни думали, що забили гол на 30-й хвилині, але його скасували через офсайд. Але команді не одразу вдалося забити м’яч у ворота. На 35-й хвилині Д. Ман забив гол за Румунію, зробивши рахунок 1:0. Другий тайм почався так само бурхливо: на 50-й хвилині Д. Алібек забив гол за Румунію, зробивши рахунок 2:0. Андорра спробувала відігратися, але на 61-й хвилині їх спіткав серйозний удар, коли М. Ребес отримав другу жовту картку і був вилучений. Румуни використали це у своїх інтересах і зробили дві заміни.

На 65-й хвилині Р. Марін був замінений на Т. Балуту, а Д. Олару вийшов замість М. Маріна. Андорра зробила свою першу заміну на тій самій хвилині, коли Х. Гільєн замінив М. Валеса. У продовженні гри Румунія зробила ще одну заміну на 73-й хвилині, коли О. Морутан замінив А. Добре. Андорра також використала другу і третю заміни на 72-й хвилині, коли Е. Валес замінив А. Мартінеса, а Б. Росас — Куку. Румуни заробили жовту картку на 78-й хвилині, коли О. Попеску вчинив фол. Це призвело до п’ятої й останньої заміни, коли Н. Станчу вийшов замість Ф. Танасе. Гра підійшла до кінця з комфортною перевагою Румунії 2:0. Кілька гравців отримали жовті картки в останні хвилини гри, і Румунія навіть зробила останню заміну, коли Р. Драгушин замінив гравця на 89-й хвилині. Загалом, це був захопливий матч, обидві команди намагалися з усіх сил, щоб перемогти. Румунія виявилася сильнішою командою, здобувши в підсумку заслужену перемогу. Безсумнівно, шанувальники футболу з нетерпінням чекають, що обидві команди приготують у майбутньому.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Косово — Андорра, Румунія — Білорусь.