Казахстан — Данія — 3:2. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-03-26 18:00 26 березня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Казахстану та Збірна Данії. Казахстан ... Казахстан — Данія — 3:2. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

26 березня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Казахстану та Збірна Данії.

Казахстан - Данія - 3:2. Євро-2024. Огляд матчу, статистикаКазахстан - Данія - 3:2. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

Євро-2024

Казахстан — Данія — 3:2 (0:2)
Голи: Зайнутдінов (73), Тагиберген (86), Аймбетов (89) — Р. Хойлунд (21), Р. Хойлунд (36)

Попередження: Аймбетов (89), Шацький (90+3), Р. Хойлунд (90+4), Дарабаєв (90+3), Аймбетов (90+6)

Огляд матчу Казахстан — Данія:

Відбірковий матч Чемпіонату Європи між збірними Казахстану та Данії на стадіоні «Астана Арена» мав доволі несподіваний поворот подій. За рахунку 0:2 на користь Данії в перерві здавалося, що матч практично вирішено з їхньою комфортною перевагою. Однак події набули драматичного повороту, коли Казахстан зробив кілька вирішальних замін і взяв гру під свій контроль. На 73-й хвилині у ворота Казахстану було призначено пенальті, який забив Б. Зайнутдінов, довівши рахунок до 1:2. Потім був гол А. Тагібергена на 86-й хвилині, який зрівняв рахунок до 2:2. На цьому хвилювання не закінчилися: на 89-й хвилині А. Аймбетов забив приголомшливий гол, вивівши Казахстан уперед — 3:2.

Однак невдовзі після голу А. Аймбетов отримав жовту картку, а потім ще одну на останній хвилині матчу, після чого був вилучений з гри. Данія щосили намагалася повернутися в гру, але казахський захист тримався стійко, і матч закінчився неймовірною перемогою Казахстану. Данська команда зробила кілька важливих замін під час матчу, але вони не змогли скористатися своєю ранньою перевагою. Вболівальники на стадіоні «Астана Арена» були на ногах, коли Казахстан здобув перемогу над данською командою. Це було чудове повернення Казахстану, який продемонстрував неабияку рішучість і силу духу, щоб переломити хід матчу на свою користь. Такі ігри нагадують нам, чому футбол називають красивою грою, і матч Казахстан — Данія, безсумнівно, став тому підтвердженням.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Сан-Марино — Казахстан, Данія — Північна Ірландія.