Мальта — Італія — 0:2. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-03-26 23:45 26 березня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Мальти та Збірна Італії. Мальта ... Мальта — Італія — 0:2. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

26 березня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Мальти та Збірна Італії.

Мальта - Італія - 0:2. Євро-2024. Огляд матчу, статистикаМальта - Італія - 0:2. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

Євро-2024

Мальта — Італія — 0:2 (0:2)
Голи: M. Retegu (15), Маттео Пессіна (27)

Предупредження: Ді Лоренцо (37), Джорджіо Скальвіні (54)

Огляд матчу Мальта — Італія:

На національному стадіоні «Та’Калі» відбувся відбірковий матч Чемпіонату Європи між збірними Мальти та Італії, в якому Італія здобула перемогу з рахунком 2:0. Перший гол у матчі було забито на 15-й хвилині, коли гравець збірної Італії М. Ретегі влучив у сітку воріт. Це дало Італії ранню перевагу над Мальтою. Однак Мальта не здавалася і спробувала завдати кілька ударів у відповідь по воротах, але вони були безуспішними. На 22-й хвилині Італія зробила першу заміну, коли В. Гнонто був замінений на В. Гріфо. Ця заміна, здавалося, зміцнила оборону Італії, оскільки в першому таймі вони не пропустили жодного гола. Тиск на Мальту тривав, і Італія змогла збільшити свою перевагу, коли М. Пессіна забив гол на 27-й хвилині. У другому таймі Італія провела ще одну заміну: на 46-й хвилині поле покинув Г. Ді Лоренцо, якого замінив М. Дарміан. На 54-й хвилині Дж. Скальвіні отримав жовту картку, показавши, що напруження гри не спадає.

Обидві команди продовжували грати наполегливо, Мальта зробила дві заміни на 63-й і 64-й хвилинах, сподіваючись переломити хід матчу на свою користь. Італія також зробила дві заміни на 66-й хвилині: М. Ретегуї замінив Г. Скамакка, а С. Тоналі — М. Верратті. Мальта зробила ще дві заміни на 76-й хвилині: Дж. Джонса замінив С. Дімеч, а Н. Муската — Т. Теума. Остання заміна в матчі відбулася на 83-й хвилині, коли італієць Г. Скальвіні залишив поле і його замінили на Р. Толої, а мальтійця Ф. Апапа покинув поле і його замінили на Дж. Брауна. Однак, незважаючи на ці зміни, жодна з команд не змогла забити гол у другому таймі, і матч закінчився з рахунком 2:0 на користь Італії. Загалом, сильна атакувальна гра Італії та надійний захист допомогли їм здобути ще одну перемогу у відбірковому матчі Чемпіонату Європи проти Мальти. Мальтійська команда билася з пристрастю, але не змогла встояти перед перевагою Італії. Підсумковий результат міг би бути 2:0, але інтенсивність і адреналін матчу зробили його захоплюючим видовищем для любителів футболу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Мальта — Англія, Сев.Македонія — Італія.