Руслан Ротань: «Хлопців потрібно похвалити, вони молодці»

2023-03-27 15:28 Головний тренер збірної України Руслан Ротань в ефірі Youtube-каналу УАФ прокоментував підсумок матчу відбіркового циклу Євро-2024 ... Руслан Ротань: «Хлопців потрібно похвалити, вони молодці»

Головний тренер збірної України Руслан Ротань в ефірі Youtube-каналу УАФ прокоментував підсумок матчу відбіркового циклу Євро-2024 проти Англії (0:2).

Руслан Ротань

— Руслане Петровичу, висока виконавська майстерність футболістів збірної Англії все вирішила?

— Так, дійсно. Ми очікували, що перший тайм буде тяжким. Думаю, якби ми змогли дотерпіти до перерви, можливо, другий тайм у нас вийшов би кращим. Але ми пропустили два голи до роздягальні — це психологічно вдарить по будь-якій команді. Але хлопців потрібно похвалити, вони молодці — намагались максимально відновити рівновагу. Однак Англія на сьогодні — сильніша, і це потрібно визнати.

— Який був план на другий тайм, коли рахунок став 2:0 на користь суперника?

— Коли пропускаєщ два голи перед перервою, психологічний стан не найкращий, тому хлопців потрібно було підбадьорити, щоб вони були агресивнішими в атаці і не сідали глибоко в захист. Вони віддали всі сили, але багато чого не вдавалось в атаці, це потрібно визнати. Тим не менш, я вважаю, що у нас є команда, є сильна збірна. Перемоги ще попереду.

— Ви провели потрійну заміну в середині другого тайму. Це була спроба все одно якось змінити хід гри?

— Що стосується виходу Соболя, то у нас до гри під питанням був Миколенко, який відчував проблеми зі спиною. А щодо Циганкова і Буяльського — ми так і очікували, що вони підсилять гру у другому таймі, якби ми до перерви не пропустили. Ми могли розраховувати на більше з виходом цих гравців, якби рахунок був не відкритий. Не дотерпіли.

— Яка основна причина поразки?

— Виконавська майстерність футболістів збірної Англії, завдяки якій, суперник скористався своїми моментами. Продовжуємо виступ з високо піднятою головою, у нашої збірної ще все попереду.