Нідерланди — Гібралтар — 3:0. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-03-27 23:45 27 березня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Нідерландів і Збірна Гібралтару. Нідерланди ... Нідерланди — Гібралтар — 3:0. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

27 березня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Нідерландів і Збірна Гібралтару.

Нідерланди - Гібралтар - 3:0. Євро-2024. Огляд матчу, статистикаНідерланди - Гібралтар - 3:0. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

Євро-2024

Нідерланди — Гібралтар — 3:0 (1:0)
Голи: Депай (23), Аке (50), Аке (82)

Предупредження: Лі Кашаро (12)

Огляд матчу Нідерланди — Гібралтар:

у відбірковому матчі чемпіонату Європи, який проходив на стадіоні «Фейєноорд», Нідерланди зустрілися з Гібралтаром. Рахунок у перерві був 1:0, Нідерланди вели в рахунку. До кінця матчу Нідерланди забили ще два голи і виграли з рахунком 3:0. Гра почалася з напруженої гри обох команд, але на 12-й хвилині гравець збірної Гібралтару Л. Каскіаро отримав жовту картку. Трохи більше ніж за 10 хвилин потому М. Депай із Нідерландів забив перший гол у грі, вивівши Нідерланди вперед. У перерві Нідерланди вели з рахунком 1:0, але це було ще не все. На початку другого тайму Нідерланди зробили дві заміни, випустивши С. Бергхюїса і Г. Вейналдума замість Д. Малена і К. Гакпо відповідно. Лише через чотири хвилини Н. Аке з Нідерландів забив другий гол у матчі, ще більше збільшивши свою перевагу.

Лише через хвилину гравець збірної Гібралтару Л. Вокер отримав червону картку, поставивши свою команду у вкрай невигідне становище. Нідерланди скористалися цим і продовжили агресивну гру. На 63-й хвилині Нідерланди зробили ще дві заміни, випустивши М. Віффера і Д. Клаассена замість Д. Блінда і М. Депая. Гібралтар спробував відігратися, зробивши дві заміни на 65-й і 76-й хвилинах. Однак Нідерланди були занадто сильні, і на 82-й хвилині Н. Ейк забив свій другий гол у матчі, оформивши перемогу Нідерландів. Ближче до кінця гри Гібралтар зробив ще дві заміни, але було занадто мало і занадто пізно. Нідерланди домінували в грі і перемогли з остаточним рахунком 3:0. Цей матч показав силу і майстерність команди Нідерландів, і вболівальникам не терпиться побачити, що вони робитимуть далі у відбірковій лізі чемпіонату Європи.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Нідерланди — Греція, Гібралтар — Франція.