Польща — Албанія — 1:0. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-03-27 23:48 27 березня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Польщі та Збірна Албанії. Польща ... Польща — Албанія — 1:0. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

27 березня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Польщі та Збірна Албанії.

Польща - Албанія - 1:0. Євро-2024. Огляд матчу, статистикаПольща - Албанія - 1:0. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

Євро-2024

Польща — Албанія — 1:0 (1:0)
Голи: К. Свідерскі (41)

Предупредження: Хюсай (45), Кароль Лінетті (66), . Саламон (75), Q. Laci (90)

Огляд матчу Польща — Албанія:

матч відбіркового турніру Єврочемпіонату між збірними Польщі та Албанії на стадіоні «Народови» був захопливим. Господарі поля почали матч агресивно, пресингуючи албанську оборону на самому початку. І їхні зусилля окупилися на 41-й хвилині, коли К. Свідерські забив гол, вивівши Польщу вперед. Албанія одразу ж спробувала відігратися, але в першому таймі перевага була на боці Польщі. Однак албанські гравці не здавалися і наполегливо боролися, щоб зрівняти рахунок. На 45-й хвилині Е. Хісаж отримав жовту картку за фол. У другому таймі гравці Албанії були більш організовані та зосередилися на атаці оборони Польщі. К. Свідерський, який забив перший гол, був замінений на 88-й хвилині на С. Шиманського.

Однак Польща зуміла втримати свою перевагу і не дозволила їй вислизнути. К. Лінетті отримав жовту картку на 66-й хвилині і був замінений на 78-й хвилині на Д. Шиманського. Б. Саламон отримав жовту картку на 75-й хвилині, а Н. Залевський був замінений на М. Скораса на 68-й хвилині. Албанія зробила дві заміни на 76-й хвилині: С. Чікаллеші і К. Аслані замінили Т. Сефері і Н. Байрамі відповідно. К. Гясула замінив К. Лаці на 88-й хвилині, коли гості наполегливо намагалися зрівняти рахунок. Але захист збірної Польщі вистояв і забезпечив перемогу, а К. Лаці отримав жовту картку на останній хвилині компенсованого часу. Це була важка перемога господарів поля в напруженому матчі, який міг закінчитися по-різному.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Молдова — Польща, Албанія — Молдова.