Молдова — Чехія — 0:0. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-03-27 23:49 27 березня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Молдови та Збірна Чехії. Молдова ... Молдова — Чехія — 0:0. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

27 березня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Молдови та Збірна Чехії.

Молдова - Чехія - 0:0. Євро-2024. Огляд матчу, статистикаМолдова - Чехія - 0:0. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

Євро-2024

Молдова — Чехія — 0:0 (0:0)

Предупредження: Володимир Куфаль (48), P. Sevcik (88), М. Каймаков (90+5)

Огляд матчу Молдова — Чехія:

Футбольний матч між збірними Молдови та Чехії закінчився безгольовою нічиєю, на превелике розчарування обох уболівальників. Гра проходила на стадіоні «Зімбру», одному з найвідоміших стадіонів у Молдові. Матч був частиною відбіркової серії Єврочемпіонату, в якому і Молдова, і Чехія прагнули вийти до наступного раунду турніру. Перша половина гри пройшла в напруженій боротьбі, обидві команди боролися за володіння м’ячем і контроль над серединою поля. Молдова була більш агресивною з двох сторін, низка гравців перевіряли воротаря Чехії ударами з дальньої дистанції. Однак жодна з цих спроб не увінчалася успіхом, і рахунок у перерві залишився 0:0. У другому таймі Чехія вийшла на поле з новою рішучістю, але їм знову не вдалося домогтися реальних успіхів у боротьбі з рішучою обороною Молдови. Однак гра не обійшлася без драматичних моментів: було проведено кілька замін і видано кілька жовтих карток. На 14-й хвилині Молдова зробила першу заміну, випустивши В. Дамаскана замість М. Кожокару. Це виявилося надихаючим рішенням, оскільки Дамаскан дав іскру, яка допомогла зарядити свою команду енергією.

Чехія думала, що вони повели в рахунку на 27-й хвилині, коли забив Я. Кухта, але гол було скасовано через офсайд. На 48-й хвилині гравець збірної Чехії В. Куфал отримав жовту картку за фол. Молдова провела другу заміну на 59-й хвилині: Н. Мотпан вийшов замість В. Постолаки. Чехія зробила подвійну заміну на 73-й хвилині, випустивши А. Барака замість П. Севчика і Я. Кухту замість М. Чітіла. Під час гри стало зрозуміло, що жодна зі сторін не зможе вийти з глухого кута. Шквал пізніх замін, зокрема І. Ніколаєску на В. Стіна на 83-й хвилині та А. Глозек на О. Лінгра на тій же хвилині, не змогли змінити остаточний результат. В останні хвилини матчу обидві команди стали діяти дедалі агресивніше, що призвело до ще двох жовтих карток — одна для П. Севчика з Чехії, інша для М. Каймакова з Молдови — та все ж жодна зі сторін не змогла віднайти переможний гол. У підсумку, нічия 0:0 стала справедливим результатом для обох команд, хоча вони будуть розчаровані тим, що не пішли з поля з перемогою. Для Молдови це була вражаюча гра в обороні, яка показала, що команда здатна конкурувати з одними з найкращих команд Європи. Що стосується Чеської Республіки, то їм належить ще багато чого зробити, перш ніж вони зможуть бути впевненими у своїх шансах на вихід до наступного раунду.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Албанія — Молдова, Фарери — Чехія.