Швеція — Азербайджан — 5:0. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-03-27 23:51 27 березня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Швеції та Збірна Азербайджану. Швеція ... Швеція — Азербайджан — 5:0. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

27 березня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Швеції та Збірна Азербайджану.

Швеція - Азербайджан - 5:0. Євро-2024. Огляд матчу, статистикаШвеція - Азербайджан - 5:0. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

Євро-2024

Швеція — Азербайджан — 5:0 (1:0)
Голи: Форсберг (38), Бахлул Мустафазада (65), В. Дьокерес (79), J. Карлссон (88), А. Еланга (89)

Предупредження: В. Дьокерес (24), Ельвін Джафаркулієв (28), A. Ісаєв (45+1)

Огляд матчу Швеція — Азербайджан:

У матчі відбіркового турніру чемпіонату Європи, що відбувся на стадіоні «Френдс Арена», Швеція зустрілася з Азербайджаном, що виявилося домінуючим виступом господарів поля. Рахунок 1:0 у перерві не натякав на те, що в другому таймі буде забито багато голів. У першому таймі було багато карток, по дві жовті картки отримала кожна команда. Ці картки отримали швед В. Гекерес і азербайджанець Е. Кафаркулієв. Однак єдиний гол у таймі забив швед Е. Форсберг на 38-й хвилині. А. Ісаєв з Азербайджану також отримав жовту картку перед самою перервою. Другий тайм розпочався із заміни у складі збірної Швеції: Х. Екдаля замінив І. Хієн. Однак гол азербайджанця Б. Мустафазади на 65-й хвилині вивів Швецію вперед.

За цим швидко послідували ще дві заміни у складі Швеції — А. Ісак вийшов замість В. Клаессона, а Е. Форсберг був замінений на Й. Карлстрема. Азербайджан також зробив дві перші заміни на 73-й хвилині: Х. Хакверді вийшов замість К. Гусейнова, а Е. Кафаркулієв — замість Н. Алескерова. Однак Швеція продовжувала домінувати в грі, і на 79-й хвилині В. Гекерес забив гол. Потім тренер збірної Швеції зробив ще дві заміни, випустивши Д. Кулусевскі замість Я. Карлссона і А. Елангу замість В. Гьокеріса. Ці заміни окупилися майже одразу: Карлссон забив гол на 88-й хвилині, а Еланга додав ще один лише за хвилину, закріпивши перемогу Швеції з рахунком 5:0. Загалом, це була переконлива і переконлива гра Швеції, яка повністю перевершила своїх суперників. Цією перемогою Швеція продовжила боротьбу за місце на Єврочемпіонаті, а на Азербайджан чекає ще багато роботи, щоб поліпшити свої результати в майбутніх матчах.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Австрія — Швеція, Азербайджан — Естонія.