Австрія — Естонія — 2:1. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-03-27 23:53 27 березня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Австрії та Збірна Естонії. Австрія ... Австрія — Естонія — 2:1. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

27 березня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Австрії та Збірна Естонії.

Австрія - Естонія - 2:1. Євро-2024. Огляд матчу, статистикаАвстрія - Естонія - 2:1. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

Євро-2024

Австрія — Естонія — 2:1 (0:1)
Голи: Кайнц (68), Грегорич (88) — Саппінен (25)

Предупредження: M. Paskotsi (34), Маттіас Кайт (58), V. Синявський (80)

Огляд матчу Австрія — Естонія:

у вирішальному матчі кваліфікації чемпіонату євро Австрія зустрілася з Естонією на стадіоні «Райффайзен Арена», і це було захоплююче протистояння від початку і до кінця. У перерві рахунок був 0:1 на користь Естонії, але в підсумку австрійці перемогли з рахунком 2:1. На початку гри Австрія почала чинити тиск на Естонію, і всього за 17 хвилин було призначено пенальті, який, на жаль, Міхаель Грегорич не зміг реалізувати. Естонія відповіла всього через 8 хвилин вдалим голом Рауно Саппінена, який вивів їх уперед. Кілька хвилин потому гравець збірної Естонії Марккус Паскотсі заробив жовту картку, але жодна з команд не змогла використати створені шанси. Австрія вийшла на поле в другому таймі з новими силами, і була винагороджена парою замін в особі Флоріана Данилюка і Домініка Любичича. На 58-й хвилині естонець Мікель Кайт також опинився в книзі, і це ознаменувало період домінування австрійської команди.

На 68-й хвилині австрієць Флоріан Кайнц зумів зрівняти рахунок, на що заслуговувала їхня гра. На 78-й хвилині Естонія вперше зробила заміну, але це не принесло очікуваного результату. Натомість вони заробили жовту картку, коли на 80-й хвилині був вилучений Владислав Синявський. Австрія вийшла вперед після чергової заміни, коли Штефан Пош замінив Каріма Онісіво. На 85-й хвилині Естонія замінила Рауно Саппінена на Хенрі Оямаа, а Австрія продовжувала боротися за вирішальний гол. І вони, нарешті, знайшли його на 88-й хвилині, коли вищезгаданий Міхаель Грегорич спокутував свою провину переможним голом. Естонія щосили намагалася зрівняти рахунок, але цьому не судилося статися. В останні кілька хвилин відбулося безліч замін, оскільки обидві команди намагалися довести справу до перемоги. Австрійці Крістоф Баумгартнер і Райнхольд Шмід замінили Давида Алабу і Міхаеля Грегорича відповідно, а Естонія випустила Атса Пур’є, Сергія Зеньова і Сандера Пурі. Зрештою, це була ніч Австрії, і вони здобули заслужену перемогу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Бельгія — Австрія, Азербайджан — Естонія.