Угорщина — Болгарія — 3:0. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-03-27 23:54 27 березня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Угорщини та Збірна Болгарії. Угорщина ... Угорщина — Болгарія — 3:0. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

27 березня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Угорщини та Збірна Болгарії.

Угорщина - Болгарія - 3:0. Євро-2024. Огляд матчу, статистикаУгорщина - Болгарія - 3:0. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

Євро-2024

Угорщина — Болгарія — 3:0 (3:0)
Голи: Балінт Вечей (7), Собослаї (26), Мартін Адам (39)

Огляд матчу Угорщина — Болгарія:

у відбірковому матчі чемпіонату Європи Угорщина обіграла Болгарію з рахунком 3:0 на стадіоні «Арена Пушкаш». Рахунок у перерві був 3:0, і гра закінчилася з таким же рахунком. У грі було кілька захопливих моментів, причому Угорщина домінувала від самого початку. Угорщина відкрила рахунок на 7-й хвилині, коли Б. Вецей, скориставшись помилкою захисту Болгарії, забив легкий гол. Угорщина подвоїла свою перевагу на 26-й хвилині, забивши сенсаційний сольний гол Д. Собошлаї, який залишив болгарського воротаря на місці. Болгарія спробувала відігратися, але їхні зусилля були припинені сильною обороною Угорщини. Угорщина збільшила свою перевагу на 39-й хвилині, коли М. Адам завершив добре виконаний хід. Другий тайм розпочався з того, що Болгарія зробила три заміни, випустивши С. Делєва, І. Маркова і Ю. Карабелєва.

Однак їхні зусилля виявилися марними, оскільки Угорщина продовжувала домінувати. На 59-й хвилині Угорщина зробила першу заміну, замінивши М. Адама на Б. Варгу. На 73-й хвилині тренер збірної Угорщини зробив ще дві заміни, замінивши А. Надь і Р. Саллаї на Л. Кляйнхайслера і К. Ксобота відповідно. Болгарія зробила ще одну заміну на 57-й хвилині, замінивши К. Десподова на Р. Кирилова. На 85-й хвилині Болгарія зробила останню заміну, замінивши І. Груєва на С. Шопова. Угорщина також зробила дві пізні заміни, замінивши Б. Боллу на Л. Него і З. Кальмара на Б. Вечеї на 86-й і 87-й хвилинах відповідно. У підсумку Угорщина виграла з рахунком 3:0, здобувши важливу перемогу в боротьбі за кваліфікацію на Єврочемпіонат. Уболівальники на стадіоні «Арена Пушкаша» повернулися додому щасливими після того, як їхня команда показала хорошу гру.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Чорногорія — Угорщина, Литва — Болгарія.