відландія — Іспанія — 2:0. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-03-28 23:45 28 березня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Шотландії та Збірна Іспанії. Шотландія ... відландія — Іспанія — 2:0. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

28 березня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Шотландії та Збірна Іспанії.

Шотландія - Іспанія - 2:0. Євро-2024. Огляд матчу, статистикаШотландія - Іспанія - 2:0. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

Євро-2024

Шотландія — Іспанія — 2:0 (1:0)
Голи: Мактоміней (7), Мактоміней (51)

Предупредження: А. Робертсон (27), . Dykes (34), Карвахаль (68), A. Gunn (76), Аспас (84)

Огляд матчу Шотландія — Іспанія:

Шотландія здобула несподівану перемогу над Іспанією на «Гемпден Парк» У захопливому матчі відбіркового турніру Єврочемпіонату, що відбувся на «Гемпден Парк», Шотландія здобула перемогу над своїми іспанськими колегами з рахунком 1:0 у перерві та 2:0 в основний час. У цьому матчі було все, на що може розраховувати футбольний уболівальник: приголомшливі голи, жовті картки та заміни, які тримали всіх у напрузі до самої останньої хвилини. Гра почалася з того, що шотландець С. Мактоміней забив фантастичний гол на 7-й хвилині, вивівши Шотландію вперед у матчі. Однак шотландській команді довелося нелегко: Іспанія наполегливо боролася, щоб зрівняти рахунок. У першому таймі шотландці А. Робертсон і Л. Дайкс отримали жовті картки. Другий тайм розпочався з двох швидких замін з боку Іспанії, М. Оярсабаль і П. Порро замінили Н. Вільямса і Д. Карвахаля відповідно.

Але їхні зусилля, на жаль, виявилися марними, бо на 51-й хвилині шотландець С. Мактоміней знову забив, забезпечивши такий необхідний другий гол для своєї команди. Іспанія спробувала переломити ситуацію, зробивши кілька замін, але захист Шотландії тримався стійко, а іспанець Хоселу не зміг влучити у ворота. Навіть заміна Д. Себальоса на 79-й хвилині не допомогла змінити ситуацію. Гра була затьмарена кількома жовтими картками — Д. Карвахаль та І. Аспас (Іспанія), А. Робертсон та С. Мактоміней (Шотландія) отримали вилучення за свою поведінку. Прагнучи зберегти свою перевагу, Шотландія зробила три заміни в останній момент: на 89-й хвилині Л. Дайкс був замінений на Л. Шенкленда. Ця заміна майже виправдала себе, коли Л. Шенкленд ледь не забив третій гол, але його удар прийшовся в поперечину. Зрештою, завзятість і наполегливість Шотландії окупилися несподіваною перемогою над Іспанією, забезпечивши їм місце на ЄВРО-2022. Цей матч став свідченням непередбачуваності футболу, показавши, що на полі в будь-який день може статися все, що завгодно. Любителі футболу отримали можливість побачити захопливий матч, який запам’ятається надовго.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Норвегія — Шотландія, Грузія — Іспанія.

29.03.2023 11:13
Дійсно, неочікуваний результат, втім як і нова назва Шотландії ("відландія") і те, що "видалені за жовті картки" гравці дограли матч до кінця.