Румунія — Білорусь — 2:1. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

2023-03-28 23:51 28 березня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Румунії та Збірна Білорусі. Румунія ... Румунія — Білорусь — 2:1. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

28 березня відбувся один із матчів Євро-2024 з футболу. Зустрічалися Збірна Румунії та Збірна Білорусі.

Румунія - Білорусь - 2:1. Євро-2024. Огляд матчу, статистикаРумунія - Білорусь - 2:1. Євро-2024. Огляд матчу, статистика

Євро-2024

Румунія — Білорусь — 2:1 (2:0)
Голи: N. Stanciu (17), Бурке (19) — V. Морозов (86)

Предупредження: Владислав Малькевич (49), Макс Ебонг (55), N. Stanciu (62), Руслан Хадаркевич (63), A. Cicaldau (66), O. Popescu (74)

Огляд матчу Румунія — Білорусь:

ый відбірковий матч Чемпіонату Європи між збірними Румунії та Білорусі відбувся на «Арені Націонале» з рахунком 2:0 на користь Румунії. Матч був сповнений захоплюючих моментів, обидві команди продемонстрували вражаючу майстерність на полі. Матч почався з того, що румун Н. Станчу забив перший гол на 17-й хвилині, за яким незабаром пішов гол А. Бурки на 19-й хвилині, забезпечивши Румунії перевагу 2:0 у перерві. Білорусь спробувала відігратися в другому таймі, коли Р. Юзепчук вийшов на заміну в перерві. Однак їхнім зусиллям завадили жовта картка В. Малькевича на 49-й хвилині та жовта картка М. Ебонга на 55-й хвилині. У матчі також було кілька гострих моментів: на 62-й хвилині жовту картку отримав Н. Станчу, а на 63-й хвилині — білорус Р. Хадаркевич. На 64-й хвилині Білорусь зробила другу заміну: Є. Яблонський замінив В. Климовича.

У відповідь Румунія зробила дві заміни: О. Морутан замінив А. Добре на 65-й хвилині, а Д. Ман замінив О. Попеску на тій самій хвилині. У цей же час Білорусь також зробила заміну: І. Бахар замінив В. Морозова. Румун А. Чікалдау отримав жовту картку на 66-й хвилині, а О. Попеску — на 74-й. Намагаючись посилити атаку, Румунія зробила ще дві заміни на 77-й хвилині: Н. Станчу замінив М. Марін, а Д. Алібек — Ф. Тенасе. У цей же час Білорусь зробила третю заміну: В. Морозова замінив І. Бахар. Білорусі вдалося забити гол на 86-й хвилині, гол забив В. Морозов, який вийшов на заміну, — Ю. Ковальов. Однак було вже надто пізно — матч закінчився перемогою Румунії з рахунком 2:1. Загалом, матч став чудовою демонстрацією футбольної майстерності, обидві команди показали вражаючі результати. Перемога Румунії стала результатом відмінної командної роботи, і її вболівальники будуть задоволені перемогою. Білорусь буде прагнути поліпшити свій виступ у наступному матчі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Косово — Румунія, Білорусь — Ізраїль.