Жирона — Еспаньол — 2:1. Чемпіонат Іспанії, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-01 17:02 1 квітня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Жирона (Іспанія) та ... Жирона — Еспаньол — 2:1. Чемпіонат Іспанії, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

1 квітня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Жирона (Іспанія) та Еспаньол (Іспанія).

Жирона - Еспаньол - 2:1. Чемпіонат Іспанії, 27-й тур. Огляд матчу, статистикаЖирона - Еспаньол - 2:1. Чемпіонат Іспанії, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Іспанії, 27-й тур

Жирона (Іспанія) — Еспаньол (Іспанія) — 2:1 (0:0)
Голи: Арнау Мартінес (53), Стуані (88) — Брейтуейт (74)

Предупредження: Оріоль Ромеу (24), Іван Мартін (35), Валентин Кастельянос (71), Д. Суарес (83), Калеро (86), Арнау Мартінес (90+3)

Огляд матчу Жирона — Еспаньол:

Жирона і Еспаньол зіткнулися в битві Ла Ліги на Муніципальному стадіоні Монтіліві, і обидві команди прагнули вирішальної перемоги у своєму прагненні піднятися вгору по таблиці. Матч розпочався в повільному темпі, обидві команди обережно намагалися взяти під контроль півзахист. Однак з часом «Жирона» почала стверджувати свою перевагу та створювати шанси вийти вперед. На 24-й хвилині гравець «Жирони» О. Ромеу отримав жовту картку за небезпечний підкат. І. Мартін наслідував його приклад за те саме порушення на 35-й хвилині. Перший тайм закінчився з рахунком 0:0, і жодна з команд не змогла вийти з глухого кута. Однак лише через вісім хвилин після початку другого тайму «Жирона» нарешті знайшла прорив, якого шукала. А. Мартінес знайшов задню частину сітки, щоб дати своїй команді заслужену перевагу. «Еспаньол» швидко відреагував, здійснивши заміну одразу після годинникової позначки, випустивши Х. Грагеру замість Д. Суареса. Жирона також внесла зміни: Т. Вілья замінив Р. Рікельме.

Драматичний поворот подій стався на 71-й хвилині: Т. Кастельянос отримав жовту картку, а Рейньєр був вилучений із червоною карткою за жорстокий фол. На 74-й хвилині М. Брейтуейт з «Еспаньола» зрівняв рахунок, зробивши останні 15 хвилин матчу напруженими для обох команд. Жирона відреагувала рішуче, провівши ще одну заміну і випустивши Х. Ернандеса замість М. Гутьєрреса. Нападник «Еспаньола» Д. Суарес отримав жовту картку на 83-й хвилині, а С. Гомес — червону лише за хвилину. На 88-й хвилині «Жироні» було призначено пенальті, і К. Стуані безпомилково відправив м’яч повз воротаря, вивівши «Жирону» у вирішальну перевагу. Матч закінчився з рахунком 2:1 на користь «Жирони», а низка жовтих і червоних карток додала азарту матчу. «Еспаньол» зробив ще дві заміни на останніх хвилинах: Х. Пуадо замінив Ф. Калеро, а М. Брейтуейта замінив К. Бер. Д. Суарес також був замінений на Н. Меламеда, а О. Хіль замінив Р. П’єра-Габріеля. Обидві команди залишили на полі все, і перемога Жирони підняла їх угору в таблиці. Цей матч, безсумнівно, увійде в історію як один із найбільш пам’ятних у сезоні.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Барселона — Жирона, Еспаньол — Атлетик.