Кремонезе — Аталанта — 1:3. Чемпіонат Італії, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-01 18:00 1 квітня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Кремонезе (Італія) та ... Кремонезе — Аталанта — 1:3. Чемпіонат Італії, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

1 квітня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Кремонезе (Італія) та Аталанта (Бергамо).

Кремонезе - Аталанта - 1:3. Чемпіонат Італії, 28-й тур. Огляд матчу, статистикаКремонезе - Аталанта - 1:3. Чемпіонат Італії, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Італії, 28-й тур

Кремонезе (Італія) — Аталанта (Бергамо) — 1:3 (0:1)
Голи: Д. Чофані (55) — Мартен де Роон (44), Дж. Бога (73), Лукман (90+3)

Попередження: Лука Лохошвілі (21), Пашаліч (39), Р. Толої (54), Д. Чофані (60), Б’янкетті (82)

Огляд матчу Кремонезе — Аталанта:

На стадіоні «Джованні Дзіні» відбувся футбольний матч Серії А між «Кремонезе» та «Аталантою». Рахунок першого тайму був 0:1 на користь «Аталанти», а в другому таймі їм вдалося збільшити відрив, завершивши гру з рахунком 1:3. Гра почалася в напруженій обстановці, обидві команди боролися за перемогу. Л. Лохошвілі з Кремонезе отримав жовту картку на 21-й хвилині, сигналізуючи про потенційно невигідне становище для господарів поля. М. Пашаліч з «Аталанти» також отримав жовту картку на 39-й хвилині, але його команді нарешті вдалося вийти з глухого кута завдяки голу М. Де Роона на 44-й хвилині. Другий тайм розпочався з двох швидких замін у складі «Аталанти», де на заміну вийшли Л. Мюріель та Х. Бога замість А. Лукмана та М. Пашаліча відповідно.

Однак гравець «Аталанти» Р. Толой отримав жовту картку на 54-й хвилині, а Кремонезе зумів забити гол із пенальті на 55-й хвилині Д.Чофані. «Аталанта» продовжувала робити заміни: Д. Сапата вийшов замість Р. Хойлунда на 59-й хвилині, а Д. Заппакоста замінив Й. Мале на 66-й хвилині. Мале на 66-й хвилині. Кремонезе також здійснив дві заміни на 67-й хвилині: замість Д.Чофані та Л.Лочошвілі вийшли П.Галдамес і Х.Васкес. На жаль для Кремонезе, «Аталанті» вдалося забити ще один гол на 73-й хвилині завдяки Х. Бога. Кремонезе продовжував робити заміни, випустивши М. Бенассі замість А. Бассо Річчі на 75-й хвилині, С. Мейте замість К. Буонайуто на 80-й хвилині та М. Кастаньєтті замість П. Гільоне на 81-й хвилині. Однак гравцеві «Аталанти» А. Лукману вдалося забити останній гол на 90-й хвилині, завершивши гру з рахунком 1:3. Попри поразку, Кремонезе гідно боролися зі своїми більш грізними суперниками. Ефективне використання «Аталантою» замін і здатність використовувати можливості виявилися вирішальними факторами в грі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Сампдорія — Кремонезе, Аталанта — Болонья.