РБ Лейпциг — Майнц — 0:3. Чемпіонат Німеччини, 26-й тур. Звіт про матч, статистика

2023-04-01 18:30 1 квітня відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися РБ Лейпциг (Німеччина) ... РБ Лейпциг — Майнц — 0:3. Чемпіонат Німеччини, 26-й тур. Звіт про матч, статистика

1 квітня відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися РБ Лейпциг (Німеччина) і Майнц (Німеччина).

РБ Лейпциг - Майнц - 0:3. Чемпіонат Німеччини, 26-й тур. Огляд матчу, статистикаРБ Лейпциг - Майнц - 0:3. Чемпіонат Німеччини, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Німеччини, 26-й тур

РБ Лейпциг (Німеччина) — Майнц (Німеччина) — 0:3 (0:1)
Голи: М. Інгварцен (9), Аджорк (57), Кор (67)

Попередження: Кевін Кампл (37), А. Качі (61), М. Інгварцен (64), Орбан (66), Д. Олмо (66), А. Ханче-Ольсен (66)

Огляд матчу РБ Лейпциг — Майнц:

РБ Лейпциг приймав FSV Mainz 05 на Red Bull Arena в рамках матчу Бундесліги, який виявився одностороннім. Підсумковий рахунок 0:3 на користь гостей відобразив їхнє повне домінування в грі. Перший гол у матчі був забитий рано, на 9-й хвилині, коли Матета Інгвартсен забила м’яч у ворота ФСВ Майнц 05. Вони зберегли своє лідерство, незважаючи на спроби РБ Лейпциг зрівняти рахунок. Розчарування РБ Лейпциг стало очевидним, коли Кевін Кампл отримав жовту картку на 37-й хвилині. Їхні спроби переломити хід гри були ще більше ускладнені, коли Марселя Хальстенберга замінили на Д. Раума, а Кампл зрівняв рахунок. Раума, а Кампль був замінений на А. Хайдару на початку другого тайму. Заміна мало змінила хід гри, оскільки ФСВ Майнц 05 продовжував домінувати. На 57-й хвилині Л. Аджорк додав ще один гол до рахунку «Майнца», ще більше відтіснивши «РБ Лейпциг» на задній план.

Жовті картки були роздані щедро: Д. Олмо та В. Орбан із «РБ Лейпциг», а також А. Качі та М. Інгвартсен із «Майнца» отримали попередження в різні моменти гри. Попри спроби RB Leipzig повернутися в гру, FSV Mainz 05 продовжував їх засмучувати. На 67-й хвилині Д. Кор забив ще один гол за «Майнц», зміцнивши їхні позиції в грі. Заміни відбувалися часто і швидко, оскільки обидві команди прагнули змінити ситуацію. Й. Гвардіол замінив М. Сімакана на 71-й хвилині за РБ Лейпциг, у той час як ФСВ Майнц 05 провів три заміни поспіль: М. Інгвартсен, С. Відмер та А. Стах були замінені на А. Баркока, Д. да Кокока, Д. да Коха. Баркока, Д. да Кошту, і Лі Дже Сон відповідно. К. Лаймер із «РБ Лейпциг» замінив Л. Клостерманна на 81-й хвилині, але було надто пізно. FSV Mainz 05 завершив домінуючу гру ще двома замінами на 88-й та 90-й хвилинах, коли А. Качі та Л. Айорк були замінені на А. Мартіна та Д. Бургзорка. Мартіна та Д. Бургзорга. Остаточний рахунок 0:3 на користь ФСВ Майнц 05 став переконливою перемогою, що принесла їм три цінні очки в Бундеслізі. «РБ Лейпциг» доведеться перегрупуватися і переосмислити свою стратегію, якщо вони сподіваються змінити свій сезон.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Герта — РБ Лейпциг, Майнц — Вердер.