орнмут — Фулгем — 2:1. Чемпіонат Англії, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-01 19:00 1 квітня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Борнмут (Англія) і ... орнмут — Фулгем — 2:1. Чемпіонат Англії, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

1 квітня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Борнмут (Англія) і Фулхем (Англія).

Борнмут - Фулгем - 2:1. Чемпіонат Англії, 29-й тур. Огляд матчу, статистикаБорнмут - Фулгем - 2:1. Чемпіонат Англії, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Англії, 29-й тур

Борнмут (Англія) — Фулгем (Англія) — 2:1 (0:1)
Голи: Маркус Таверньє (50), Соланке (79) — Андреас Перейра (16)

Предупредження: Андреас Перейра (59), Лерма (60), Тете (67), Керні (81), Антоні Робінсон (90+2)

Огляд матчу Борнмут — Фулгем:

«Борнмут» і «Фулгем» зустрілися в напруженому матчі Прем’єр-ліги на стадіоні «Віталіті». Оскільки обидві команди прагнули забезпечити перемогу, матч обіцяв бути дуже конкурентним. Перший тайм розпочався з раннього голу А. Перейри з «Фулхема», який уміло пробив м’яч повз воротаря «Борнмута», вивівши команду гостей уперед. «Борнмут» спробував відповісти серією атак, але до перерви їм не вдалося забити гол. У другому таймі «Борнмут» повернувся сильнішим і рішучішим. Лише через чотири хвилини після початку тайму М. Таверньє вийшов на заміну і одразу ж справив вплив, зрівнявши рахунок на користь «Борнмута». «Фулхем» це не зупинило, і вони відбилися кількома власними атаками. Але їхні спроби неодноразово зривалися надійним захистом Борнмута. Атака «Борнмута» тим часом продовжувала просуватися вперед, і на 79-й хвилині вони, нарешті, прорвали оборону «Фулхема» завдяки голу Д. Соланке.

Поки годинник цокав, «Фулгем» відчайдушно намагався зрівняти рахунок, але зрештою не зміг цього зробити. Борнмут здобув наполегливу перемогу, на превелике задоволення своїх уболівальників на стадіоні Vitality. Матч був затьмарений кількома жовтими картками: по одній отримали А. Перейра, К. Тете і Т. Керні з «Фулхема». Борнмут замовив Дж. Лерма і Д. Соланке для господарів поля. Обидві команди також зробили кілька замін упродовж усього матчу: Б. Рід, Х. Рід, К. Соарес, С. Лукич і Дж. Палінья з «Фулгема» замінили Д. Джеймса, Т. Керні, К. Тете, А. Перейра, і Г. Вілсон відповідно. Тим часом Борнмут залучив Дж. Ентоні, Д. Уаттару, Дж. Ротвелла та А. Семеньо замість М. Таверньє, Р. Крісті, Х. Дж. Траоре та Д. Соланке відповідно. Загалом, це був захопливий матч, у якому «Борнмут» вийшов ззаду та забезпечив цінну перемогу над «Фулгемом». Обидві команди продемонстрували вражаючу футбольну гру, продемонструвавши свою майстерність і талант на радість уболівальників на стадіоні Vitality.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Лестер — Борнмут, Фулгем — Вест Гем.