райтон — Брентфорд — 3:3. Чемпіонат Англії, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-01 19:04 1 квітня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Брайтон (Англія) і ... райтон — Брентфорд — 3:3. Чемпіонат Англії, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

1 квітня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Брайтон (Англія) і Брентфорд (Англія).

Брайтон - Брентфорд - 3:3. Чемпіонат Англії, 29-й тур. Огляд матчу, статистикаБрайтон - Брентфорд - 3:3. Чемпіонат Англії, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Англії, 29-й тур

Брайтон (Англія) — Брентфорд (Англія) — 3:3 (2:2)
Голи: К. Мітома (21), Велбек (28), Алексіс Мак Аллістер (90) — Янссон (10), І. Тоні (22), Е. Піннок (49)

Предупредження: Хікі (89), Гросс (90+5)

Огляд матчу Брайтон — Брентфорд:

Брайтон і Брентфорд продемонстрували захопливий атакувальний футбол на стадіоні American Express Community у їхньому нещодавньому матчі Прем’єр-ліги. Гра закінчилася внічию 3:3, але це було далеко не нудно. Матч розпочався стрімко: Брентфорд вийшов уперед лише через десять хвилин. Захисник П. Янссон забив м’яч у сітку, що дало перевагу гостям. Однак «Брайтон» швидко завдав удару у відповідь, і К. Мітома забив лише одинадцять хвилин потому, щоб зрівняти рахунок. Однак Брентфорд ще не закінчив, і всього за хвилину після того, як він пропустив, І. Тоні повернув їх уперед із клінічним завершенням. Однак «Брайтон» продовжував просуватися вперед, і на 28-й хвилині Д. Велбек забив гол, щоб знову зрівняти рахунок. Другий тайм пройшов настільки ж жваво, обидві сторони створили багато моментів. Брентфорд відновив лідерство всього через чотири хвилини після рестарту, а Е. Піннок забив гол. Однак Брайтон відмовився здаватися і продовжував рухатися вперед.

На 72-й хвилині менеджер «Брайтона» Грем Поттер зробив заміну, випустивши Дж. Вельтмана на Дж. Енсісо. Брентфорд швидко пішов за його прикладом, а дві хвилини по тому М. Дамсгаард замінив Дж. Дасільву. Коли на годиннику залишалося всього десять хвилин, Брентфорд зробив ще одну заміну, випустивши Б. Мбеумо замість Ю. Вісси. У відповідь Брайтон запросив П. Еступінана замість Д. Ундава, а лише за кілька миттєвостей потому Ф. Буонанотт замінив Д. Велбека. Однак у грі був ще один поворот: А. Хікі з Брентфорда отримав жовту картку на 89-й хвилині. На останній хвилині гри «Брайтон» було призначено пенальті, який холоднокровно реалізував А. Мак Аллістер, щоб забезпечити своїй команді очко. Матч закінчився внічию 3:3, але обидві сторони можуть винести з гри позитив. Брайтон продемонстрував велику стійкість, двічі відігравши ззаду, а Брентфорд буде задоволений своєю атакувальною майстерністю. Загалом, це було фантастичне видовище для присутніх уболівальників.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Тоттенхем — Брайтон, Брентфорд — Ньюкасл.