Оттінгем Форест — Вулверхемптон — 1:1. Чемпіонат Англії, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-01 19:07 1 квітня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ноттінгем Форест (Англія) ... Оттінгем Форест — Вулверхемптон — 1:1. Чемпіонат Англії, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

1 квітня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ноттінгем Форест (Англія) і Вулверхемптон (Англія).

Ноттінгем Форест - Вулверхемптон - 1:1. Чемпіонат Англії, 29-й тур. Огляд матчу, статистикаНоттінгем Форест - Вулверхемптон - 1:1. Чемпіонат Англії, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Англії, 29-й тур

Ноттінгем Форест (Англія) — Вулверхемптон (Англія) — 1:1 (1:0)
Голи: Джонсон (38) — Деніел Поденс (83)

Предупредження: Р. Фрейлер (35), Джонсон (40), Рубен Невес (42), Моутінью (45), Х. Тоффоло (50), Нельсон Семедо (79), Сарабія (85), Тоті (90+3)

Огляд матчу Ноттінгем Форест — Вулверхемптон:

У захопливому матчі Прем’єр-ліги, що проходив на стадіоні «Сіті Граунд», «Ноттінгем Форест» зустрілися з «Вулверхемптоном». Матч розпочався з того, що обидві сторони прагнули влучити на табло. У першому таймі було кілька напружених моментів з відмінною грою з обох сторін, але саме «Ноттінгем Форест» зумів забити перший гол у матчі. Б. Джонсон вивів свою команду вперед, забивши гол на 38-й хвилині. У міру того, як перший тайм добігав кінця, напруженість почала зростати, оскільки гравці з обох сторін отримали жовті картки. Гравець «Ноттінгем Форест» Р. Фройлер отримав жовту картку на 35-й хвилині, а Б. Джонсон — на 40-й. Жовті картки на 42-й і 45-й хвилині також отримали Р. Невеш і Ж. Моутінью з «Вулверхемптона» відповідно. Коли почався другий тайм, «Вовки» були сповнені рішучості повернутися. Ж. Моутінью був замінений на Д. Поденсе на 46-й хвилині, і «Вовки» сподівалися, що заміна окупиться. Однак «Ноттінгем Форест» відреагував на це першою заміною на 61-й хвилині: Х. Тоффоло був замінений Р. Лоді. Обидві команди впродовж усього матчу робили додаткові заміни, намагаючись отримати перевагу.

На 65-й хвилині «Вулвз» зробили дві заміни, при цьому А.Траоре і К.Доусон були замінені на Д.Коста і Х.Буено. «Ноттінгем Форест» також зробив другу заміну на 67-й хвилині: Е. Денніс замінив Дж. Ворролла. По ходу другого тайму «вовки» продовжували йти вперед, сподіваючись зрівняти рахунок. На 79-й хвилині Х. Тоффоло з «Ноттінгем Форест» отримав жовту картку, а Н. Семедо з «Вулверхемптона» — на 79-й хвилині. Потім «Вовки» зробили свою п’яту заміну: М. Кунья замінив П. Нето на 81-й хвилині. Зусилля «вовків» окупилися, коли Д. Поденсе забив гол на 83-й хвилині, довівши рахунок до 1:1. Ближче до кінця матчу «Вулвз» зробили ще дві заміни: П. Сарабія був замінений на Тоті на 86-й хвилині, а М. Леміна замінений на П. Сарабія. «Ноттінгем Форест» також здійснив дві пізні заміни, на 86-й і 90-й хвилинах відповідно, при цьому О. Мангала і Даніло були замінені на К. Куяте і Т. Авоні. У підсумку матч завершився внічию 1:1, обидві команди заробили по очкам. Незважаючи на напружену гру і зусилля, докладені обома сторонами, жодна з команд не змогла домогтися перемоги. Вболівальники побачили захопливий матч із відмінною грою і великою кількістю замін, що зробило матч конкурентоспроможним і незабутнім у Прем’єр-лізі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Астон Вілла — Ноттінгем Форест, Вулверхемптон — Челсі.