Віктор Циганков провів повний матч за «Жирону», але отримав низькі оцінки

2023-04-01 21:02 Український півзахисник іспанської «Жирони» Віктор Циганков провів черговий матч за свій нинішній клуб. Віктор Циганков 25-річний ... Віктор Циганков провів повний матч за «Жирону», але отримав низькі оцінки

Український півзахисник іспанської «Жирони» Віктор Циганков провів черговий матч за свій нинішній клуб.

Віктор Циганков

25-річний футболіст вийшов у стартовому складі «Жирони» на сьогоднішній домашній матч 26-го туру чемпіонату Іспанії з «Еспаньолом» і провів на полі всі 90 хвилин гри. Результативними діями українець цього разу відзначитися не зумів.

Чемпіонат Іспанії. 26-й тур

«Жирона» «Еспаньол» — 2:1 (0:0)
Голи:
Мартінес (53), Стуані (88 пен.) — Брейтуейт (74)

«Жирона»: Гассаніга, Мартінес, Давид Лопес, Буено, Хаві (Мігель Гутьєррес, 77), ЦиганковТоні Вілья (Рікельме, 69), Ромеу, Гарсія, Мартін (Стуані, 85), Кастельянос.

Гру Циганкова в матчі з «Еспаньолом» порталом WhoScored було оцінено на 6.3 бала, що стало найнижчим показником у «Жироні»: менше за українця отримали лише Пауло Гассаніга, Борха Гарсія, Іван Мартін та Мігел Гутьєррес, який вийшов на заміну на 85-й хвилині зустрічі, — по 6.2 бала.

Схожу оцінку Циганков отримав і від SofaScore — 6.6 бала за мінімального показника в «Жироні» 6.2.

Додамо, що з моменту переходу в «Жирону» з київського «Динамо» минулої зими Циганков провів за іспанський клуб 8 матчів (6 із них він розпочинав у стартовому складі), і на його рахунку 3 голи та 3 результативні передачі.

Кращий коментар

ukrart
Arthur Tsaitler - Опытный писатель
01.04.2023 22:47
Жесть. "Гру Циганкова в матчі з «Еспаньолом» порталом WhoScored було оцінено на 6.3 бала, що стало найнижчим показником у «Жироні»: менше за українця отримали лише Пауло Гассаніга, Борха Гарсія, Іван Мартін та Мігел Гутьєррес" - тобто 4 гравця отримали нижчу оцінку, ніж Циганков, але його оцінка стала найнижчим показником у команді. Читайте іноді, що пишете.