елсі — Астон Вілла — 0:2. Чемпіонат Англії, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-01 21:30 1 квітня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Челсі (Лондон) і ... елсі — Астон Вілла — 0:2. Чемпіонат Англії, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

1 квітня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Челсі (Лондон) і Астон Вілла (Англія).

Челсі - Астон Вілла - 0:2. Чемпіонат Англії, 29-й тур. Огляд матчу, статистикаЧелсі - Астон Вілла - 0:2. Чемпіонат Англії, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Англії, 29-й тур

Челсі (Лондон) — Астон Вілла (Англія) — 0:2 (0:1)
Голи: О. Воткінс (18), Макгінн (56)

Попередження: Бубакар Камара (4), Ковачич (39), Б. Чілуелл (54), Фернандес (68), К. Чемберс (84), Дінь (90+3)

Огляд матчу Челсі — Астон Вілла:

У довгоочікуваному матчі Прем’єр-ліги «Челсі» зустрівся з «Астон Віллою» на «Стемфорд Брідж». Оскільки обидві команди прагнули заробити важливі очки в турнірній таблиці, матч обіцяв бути цікавим. Від самого початку ініціативу перехопила «Астон Вілла», а Б. Камара отримав жовту картку за фол на четвертій хвилині гри. Однак перший гол був забитий лише на 18-й хвилині, коли О. Воткінс забив гол у воротах «Астон Вілли». «Челсі» реагував швидко і кілька разів був близький до цього. Однак жовта картка М. Ковачича на 39-й хвилині немовби збила їх із ніг. Другий тайм розпочався із заміни «Астон Вілли»: на заміну Б. Камара вийшов К. Чембербер. Камара вийшов К. Чемберс. «Челсі» продовжував просуватися вперед, але зустрів завзятий опір захисту «Астон Вілли». Б. Чілуелл отримав жовту картку на 54-й хвилині, що посилило розчарування «Челсі».

«Астон Вілла» подвоїла свою перевагу на 56-й хвилині, а Дж. Макгінн забив гол. Це спонукало «Челсі» зробити дві заміни: Р. Лофтус-Чік та М. Мудрик вийшли на заміну Н. Канте та Н. Мадуке відповідно. «Челсі» продовжував атакувати, але Е. Фернандес отримав жовту картку на 68-й хвилині. Потім «Астон Вілла» зробила заміну: Е. Буендіа замінив Л. Бейлі. На 80-й хвилині «Челсі» зробив ще дві заміни: замість К. Галлахера і К. Пулішича вийшли М. Ковачич і М. Кукурелла відповідно. Жовта картка К. Чемберса на 84-й хвилині додала напруженості матчу. «Астон Вілла» провела дві останні заміни на 87-й і 89-й хвилинах: Дуглас Луїс замінив Л. Дендонкера, а А. Морено замінив Л. Діня. Матч закінчився тим, що «Астон Вілла» здобула заслужену перемогу з рахунком 2:0 над «Челсі», які тепер перегруповуватимуться і повертатимуться до перемоги в наступному матчі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Вулверхемптон — Челсі, Астон Вілла — Ноттінгем Форест.