Ювентус — Верона — 1:0. Чемпіонат Італії, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-01 23:45 1 квітня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Ювентус (Турин) і ... Ювентус — Верона — 1:0. Чемпіонат Італії, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

1 квітня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Ювентус (Турин) і Верона (Італія).

Ювентус - Верона - 1:0. Чемпіонат Італії, 28-й тур. Огляд матчу, статистикаЮвентус - Верона - 1:0. Чемпіонат Італії, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Італії, 28-й тур

Ювентус (Турин) — Верона (Італія) — 1:0 (0:0)
Голи: М. Кін (56)

Предупредження: Фабіо Депаолі (44), A. Гайч (58), М. Кін (59)

Огляд матчу Ювентус — Верона:

«Ювентус» приймав «Верону» в матчі Серії А на стадіоні «Альянц». Матч розпочався дуже енергійно: «Ювентус» домінував у володінні м’ячем і створив кілька моментів у першому таймі. Однак оборона «Верони» трималася міцно і до перерви не пропустила жодного гола. У другому таймі «Верона» виявилася сильнішою, але на 56-й хвилині «Ювентус» нарешті знайшов свій прорив завдяки голу М. Кіна. Після голу матч став більш напруженим, і обидві команди прагнули ще одного голу. На 58-й хвилині гравець «Верони» А. Гайч отримав жовту картку, а на 59-й хвилині — М. Кін з «Ювентуса».

Потім «Ювентус» зробив дві заміни на 60-й хвилині, випустивши Д. Влаховіча та А. Ді Марію замість М. Кіна та А. Міліка. «Верона» відповіла трьома швидкими замінами: на 66-й і 67-й хвилинах вийшли С. Верді, Х. Д. Кабал і Дж. Дойг замість М. Велозо, Ф. Чекеріні та Ф. Депаолі. «Ювентус» також зробив заміну, замінивши Х. Куадрадо на Ф. Костича на 65-й хвилині. «Верона» зробила останню заміну на 78-й хвилині, випустивши К. Лазанью на К. Нгонге. Нгонге, а «Ювентус» провів ще одну заміну, замінивши Е. Барренечеа на Ф. Міретті на 46-й хвилині. На 81-й хвилині «Верона» провела останню заміну, випустивши Ф. Терраччано замість Д. Фараоні. У підсумку «Ювентус» зберіг лідерство і заробив усі три очки. Це був напружений матч, у якому обидві команди боролися, але «Ювентус» вийшов на перше місце завдяки голу М. Кіна.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Лаціо — Ювентус, Верона — Сассуоло.