Ельче — Барселона — 0:4. Чемпіонат Іспанії, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-02 00:02 1 квітня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Ельче (Іспанія) і ... Ельче — Барселона — 0:4. Чемпіонат Іспанії, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

1 квітня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Ельче (Іспанія) і Барселона (Іспанія).

Ельче - Барселона - 0:4. Чемпіонат Іспанії, 27-й тур. Огляд матчу, статистикаЕльче - Барселона - 0:4. Чемпіонат Іспанії, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Іспанії, 27-й тур

Ельче (Іспанія) — Барселона (Іспанія) — 0:4 (0:1)
Голи: Левандовскі (20), Ансу Фаті (56), Левандовскі (66), Ф. Торрес (70)

Предупредження: Гаві (60), Рональд Араужо (74), Левандовскі (87)

Огляд матчу Ельче — Барселона:

Довгоочікуваний матч між «Ельче» та «Барселоною» відбувся на стадіоні «Мануель Мартінес Валеро» в рамках ліги Ла Ліги. Матч почався з ажіотажу: гравець «Барселони» Р. Левандовскі на 20-й хвилині забив гол, довівши рахунок до 0:1. Обидві команди зробили кілька тактичних замін під час гри: Х.А. Кармона з Ельче був замінений Р. Гуті на 54-й хвилині, а Л. Бланко замінив Н. Меркау на 65-й хвилині.

Тим часом, Тете Моренте тоді ж замінив Жосан. «Барселона» не збавляла обертів і зробила сильний хід, а А. Фаті забив гол на 56-й хвилині, довівши рахунок до 0:2. Гаві отримав жовту картку на 60-й хвилині. Домінування «Барселони» тривало, і на 66-й хвилині Р. Левандовскі забив ще один гол, відкривши «Барселоні» шлях до ще більш грізної гри. Вдалі заміни продовжилися: Гаві був замінений Ф. Кессі на 68-й хвилині, а П. Мілла замінив Е. Понсе на 76-й хвилині. Останній ривок «Барселони» призвів до ще одного ефектного голу Ф. Торреса на 70-й хвилині, довівши рахунок до 0:4. Р. Араужо отримав жовту картку на 74-й хвилині, а в останніх замінах Ельче Тете Моренте був замінений на Жосан на 65-й хвилині, а П. Мілла замінив Е. Понсе на 76-й хвилині. Незважаючи на зусилля Ельче, їм не вдалося скоротити відставання, і «Барселона» вийшла переможцем із переконливим рахунком 0:4. Матч продемонстрував вражаючі футбольні навички обох команд, але відзначилася «Барселона», яка взяла під контроль поле і показала вражаючу гру.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Осасуна — Ельче, Барселона — Жирона.