«Українець знову був одним із найкращих»: іспанська преса задоволена грою Циганкова в переможному матчі проти «Еспаньола»

2023-04-02 14:02 Вінгер збірної України та «Жирони» Віктор Циганков не розчарував іспанських журналістів за підсумками поєдинку 27-го туру ... «Українець знову був одним із найкращих»: іспанська преса задоволена грою Циганкова в переможному матчі проти «Еспаньола»

Вінгер збірної України та «Жирони» Віктор Циганков не розчарував іспанських журналістів за підсумками поєдинку 27-го туру Ла Ліги проти «Еспаньола» (2:1).

Віктор Циганков

Авторитетне іспанське видання Mundo Deportivo назвало Циганкова одним із найкращих гравців у матчі:

«Електричний Циганков. Українець знову був одним із найкращих. Дотримуючись правого флангу, він мав хороші шанси і робив небезпечні передачі».

Журналісти MonEsport виділили гру українського вінгера в першій половині матчу, який своїми несподіваними діями загострював картинку на полі.

«Господарі від самого початку володіли ініціативою і насолоджувалися м’ячем більшу частину першого тайму, але без влучання у ворота. І якщо хтось і досяг успіху в першому таймі, то це був українець Циганков. Гравець „Жирони“ був однією із зірок у перші 45 хвилин завдяки своїм несподіваним навісам із правого флангу».

25-річний Циганков перейшов до «Жирони» з київського «Динамо» в зимове трансферне вікно і провів за іспанську команду вісім матчів, у яких забив три голи і зробив стільки ж результативних передач.