Едмар — про два пенальті від «Дніпра-1»: «Я давно в Україні і все чудово розумію»

2023-04-02 20:46 Виконувач обов’язків головного тренера «Металіста 1925» Едмар скептично прокоментував два пенальті у ворота його команди в ... Едмар — про два пенальті від «Дніпра-1»: «Я давно в Україні і все чудово розумію»

Виконувач обов’язків головного тренера «Металіста 1925» Едмар скептично прокоментував два пенальті у ворота його команди в матчі із «Дніпром-1» (0:3).

Едмар (фото: metalist1925.com)

— Я розумію до чого це питання. Не буду акцентувати увагу на діях арбітра, я давно в Україні і все чудово розумію. Не хочу про це говорити, — сказав Едмар на прес-конференції після гри.

Додамо, що арбітр Олександр Омельченко вказав на «точку» на 77 і 81 хвилинах. Обидва одинадцятиметрових реалізував Артем Довбик.

Кращий коментар

Borya111
Борис Бор - Эксперт
02.04.2023 20:53
там игра была совершенно в одни ворота. Ох, нравятся мне эти наезды на судейство... K слову, пеналей могло быть и 3. В первом тайме игру рукой судья простил.