Монако — Страсбур — 4:3. Чемпіонат Франції, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-02 20:05 2 квітня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Монако (Франція) і ... Монако — Страсбур — 4:3. Чемпіонат Франції, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

2 квітня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Монако (Франція) і Страсбур (Франція).

Монако - Страсбур - 4:3. Чемпіонат Франції, 29-й тур. Огляд матчу, статистикаМонако - Страсбур - 4:3. Чемпіонат Франції, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Франції, 29-й тур

Монако (Франція) — Страсбур (Франція) — 4:3 (1:2)
Голи: Вандерсон (19), Е. Бен Сегір (54), Е. Діоп (58), Фофана (66) — Л. Мотіба (32), Маріпан (41), Діалло (90+2)

Попередження: Мохамед Камара (40), Фофана (45+2), Х. Діарра (53), Фофана (78)

Огляд матчу Монако — Страсбур:

Нещодавній матч «Монако» і «Страсбурга» в Лізі 1 був захопливим і напруженим футбольним матчем, який проходив на стадіоні «Луї II». У перерві «Страсбург» вів із рахунком 2:1, але в другому таймі «Монако» провів вражаючий камбек і виграв із рахунком 4:3. На 19-й хвилині «Монако» вирвалося вперед завдяки голу Вандерсона. Однак «Страсбург» відреагував швидко: Л. Мотіба зрівняв рахунок на 32-й хвилині. Лише через чотири хвилини «Страсбург» думав, що вийшов уперед, коли забив Х. Діалло, але гол не був зарахований через офсайд. Монако отримав свою першу жовту картку на 40-й хвилині, а М. Камара влучив у книгу. Однак «Монако» повернуло лідерство, коли Г. Маріпан забив автогол на 41-й хвилині. Ще до кінця першого тайму «Монако» отримав ще одну жовту картку, цього разу Ю. Фофана. До перерви рахунок був 2:1 на користь «Страсбурга». Після перерви «Монако» зробило заміну, випустивши Р. Агілара замість Е. Діопа на 46-й хвилині. На 53-й хвилині Х. Діарра зі «Страсбурга» отримав жовту картку. «Монако» зрівняло рахунок на 54-й хвилині, забивши гол Е. Бен Сегіра.

Незабаром після цього «Монако» зробило дві заміни: К. Енріке замість І. Якобса і К. Волланд замість Е. Бен Сегіра. «Монако» повело в рахунку на 58-й хвилині завдяки голу Е. Діопа. Вони збільшили свою перевагу ще одним голом Ю. Фофана на 66-й хвилині. Перші дві заміни «Страсбур» зробив на 70-й хвилині: замість І. Сіссоко вийшов Х. Ахолу, а Л. Мотіба замінив Н. Канділь. На 78-й хвилині Ю. Фофана з «Монако» отримав жовту картку, а потім червону картку, внаслідок чого його команда скоротилася до десяти осіб. Після звільнення Фофани «Монако» зробило четверту заміну, випустивши В. Бен Йеддера замість Е. Матасо. «Страсбур» також зробив заміну на 83-й хвилині: Ж. Бельгард вийшов замість С. Прчича. Незважаючи на те, що залишилося десять осіб, «Монако» вдалося втримати лідерство до останньої хвилини гри, коли «Страсбур» забив Х. Діалло. На останній хвилині матчу «Монако» зробило п’яту й останню заміну, випустивши А. Головіна замість К. Масіми. У підсумку «Монако» виграло з рахунком 4:3 у захопливому і видовищному матчі. Уболівальники на стадіоні «Луї II» побачили чудову футбольну гру, в якій обидві команди продемонстрували свою майстерність і билися до фінального свистка.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Нант — Монако, Ланс — Страсбур.