Ньюкасл — Ман.Юнайтед — 2:0. Чемпіонат Англії, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-02 20:30 2 квітня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ньюкасл (Англія) і ... Ньюкасл — Ман.Юнайтед — 2:0. Чемпіонат Англії, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

2 квітня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ньюкасл (Англія) і Ман.Юнайтед (Англія).

Ньюкасл - Ман.Юнайтед - 2:0. Чемпіонат Англії, 29-й тур. Огляд матчу, статистикаНьюкасл - Ман.Юнайтед - 2:0. Чемпіонат Англії, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Англії, 29-й тур

Ньюкасл (Англія) — Ман.Юнайтед (Англія) — 2:0 (0:0)
Голи: Віллок (65), К. Вілсон (88)

Огляд матчу Ньюкасл — Ман.Юнайтед:

Прохолодним вечором у Прем’єр-лізі «Ньюкасл» приймав «Манчестер Юнайтед» на очах у переповненого натовпу в парку Сент-Джеймс. Матч почався в повільному темпі, обидві команди продемонстрували обережну гру, здавалося, намацуючи свій шлях у гру. Рахунок першого тайму закінчився з рахунком 0:0, і особливо сказати було ні про що. Однак гра вибухнула в другому таймі, коли «Манчестер Юнайтед» зробив дві швидкі заміни одразу після годинної позначки. Ентоні та В. Вегхорст вийшли замість Х. Санчо та А. Марсьяля відповідно. Але, на жаль для «червоних дияволів», першим завдав удару «Ньюкасл», а Дж. Віллок забив гол на 65-й хвилині. Toon Army швидко зробила дві власні заміни: А. Сен-Максімін і Дж. Мерфі вийшли на заміну Джолінтону і А. Гордону відповідно. У той час як «Ньюкасл» представив нові матчі, гості подивилися на свою лаву запасних, щоб змінити хід гри.

«Ньюкасл» продовжував тиснути на оборону «Манчестер Юнайтед», і на 80-й хвилині замість К. Вілсона вийшов А.Ісак. Гості відповіли двома власними замінами: замість Фреда та Ф. Пеллістрі вийшли С. Мактоміней та Л. Мартінес. Однак заміни не принесли дивідендів, на які розраховував «Манчестер Юнайтед», і справи в них ішли все гірше й гірше. На 84-й хвилині замість В. Лінделефа вийшов Р. Варан, але було надто пізно. «Ньюкасл» уже здійснив несподіване розчарування за сім хвилин до кінця матчу, замінивши Дж. Віллока на Е. Андерсона. Вишенька на торті з’явилася на 88-й хвилині, коли К. Вілсон влучив у сітку воріт, завершивши матч із рахунком «Ньюкасл Юнайтед» — «Манчестер Юнайтед» 2:0. «Сороки» здобули свою третю перемогу в сезоні і поставили себе поза побоюваннями раннього вильоту. Надії «Манчестер Юнайтед» на боротьбу за титул сильно постраждали: команда Уле Гуннара Сульшера відстала від лідера ліги «Челсі» на шість очок.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Брентфорд — Ньюкасл, Ман.Юнайтед — Евертон.