Наполі — Мілан — 0:4. Чемпіонат Італії, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-02 23:45 2 квітня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Наполі (Неаполь) і ... Наполі — Мілан — 0:4. Чемпіонат Італії, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

2 квітня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Наполі (Неаполь) і Мілан (Італія).

Наполі - Мілан - 0:4. Чемпіонат Італії, 28-й тур. Огляд матчу, статистикаНаполі - Мілан - 0:4. Чемпіонат Італії, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Італії, 28-й тур

Наполі (Неаполь) — Мілан (Італія) — 0:4 (0:2)
Голи: Леао (17), Діас (25), Леао (59), Салемакерс (67)

Попередження: Жиру (35), Лоботка (40), Крунич (63)

Огляд матчу Наполі — Мілан:

У нещодавньому футбольному матчі Серії А, що відбувся на стадіоні Дієго Армандо Марадона, «Наполі» зустрівся з «Міланом», що виявилося одностороннім. У перерві між таймами «Мілан» лідирував із різницею у два м’ячі до нуля завдяки точним ударам Р. Леао та Б. Діаса. Діаса. На 17-й хвилині гри «Мілан» вийшов уперед завдяки голу Р. Леао. Леао, який закрутив м’яч у нижній кут воріт повз безпорадного воротаря. «Наполі» спробував відповісти, але їхні зусилля були зірвані організованим захистом «Мілана». На 25-й хвилині «Мілан» подвоїв свою перевагу завдяки клінічному фінішу Б. Діаса. Діаса, якого підставив його товариш по команді. Гол приголомшив уболівальників «Наполі», які очікували більш напруженої боротьби між двома командами. Ближче до кінця тайму обидві команди отримали жовті картки. О. Жиру з «Мілана» отримав попередження на 35-й хвилині, а С. Лоботка з «Наполі» — на 40-й. У другому таймі «Мілан» вийшов на поле у всеозброєнні, прагнучи збільшити свою перевагу.

На 57-й хвилині Б. Діас був замінений на А. Салемакерса, який одразу ж справив вплив, забивши третій гол «Мілана» в матчі всього через дві хвилини. На 63-й хвилині Р. Крунич із «Мілана» отримав попередження за фол. Однак це не завадило «Мілану» продовжити натиск на оборону «Наполі». На 67-й хвилині А. Салемакерс забив свій другий гол у матчі, зробивши рахунок 4:0 на користь «Мілана». «Наполі» спробував відігратися, зробивши три швидкі заміни на 68-й хвилині. Однак було надто пізно, оскільки «Мілан» продовжував домінувати у грі. На 74-й хвилині О.Жиру замінив А.Ребича, а Р.Леао замінив Д.Орігі. Наполі зробив ще дві заміни на 77-й та 81-й хвилині, випустивши Г.Сімеоне та Кім Мін Чже відповідно. Однак ці зміни не дали бажаного результату, оскільки «Мілан» зберіг чистий аркуш і вийшов переможцем. На 83-й хвилині «Мілан» провів дві власні заміни, замінивши І. Беннасера та Р. Крунича на Т. Бакайоко та К. Де Кетелаере. Фінальний свисток пролунав, і «Мілан» упевнено вийшов переможцем, перемігши «Наполі» з рахунком 4:0.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Лечче — Наполі, Мілан — Емполі.