Борнмут — Брайтон — 0:2. Чемпіонат Англії, 7-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-04 23:45 4 квітня відбувся один із матчів 7-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Борнмут (Англія) і ... Борнмут — Брайтон — 0:2. Чемпіонат Англії, 7-й тур. Огляд матчу, статистика

4 квітня відбувся один із матчів 7-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Борнмут (Англія) і Брайтон (Англія).

Борнмут - Брайтон - 0:2. Чемпіонат Англії, 7-й тур. Огляд матчу, статистикаБорнмут - Брайтон - 0:2. Чемпіонат Англії, 7-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Англії, 7-й тур

Борнмут (Англія) — Брайтон (Англія) — 0:2 (0:1)
Голи: Э. Фергюсон (28), Дж. Енсісо (90+1)

Попередження: J. Стіл (60), Кук (90+5)

Огляд матчу Борнмут — Брайтон:

«Брайтон енд Хоув Альбіон» здобув комфортну перемогу над «Борнмутом» із рахунком 2:0 на стадіоні «Віталіті», завдяки голам Е. Фергюсона і Х. Енсісо на 28-й і 90-й хвилинах відповідно, у матчі, в якому кожна з команд зробила по п’ять замін. Перший тайм розпочався з атакувальних дій обох сторін, але саме «Брайтон» вийшов уперед на 28-й хвилині, коли Е. Фергюсон знайшов м’яч у сітці воріт, на превеликий жаль господарів поля. Борнмут розпочав другий тайм яскраво і зробив першу заміну: Р. Крісті вийшов замість М. Таверньє. Вони продовжували тиснути й отримали право на вільний удар, який виконав А. Семеньо, але його врятував воротар «Брайтона» Дж. Стіл. Команда гостей також провела заміну на 72-й хвилині, замінивши Е. Фергюсона на Д. Велбека, а потім на поле вийшли А. Мак Аллістер і М. Кайседо.

На 85-й хвилині «вишні» провели нові заміни: у гру вступили П. Біллінг, Д. Ваттара і М. Сенезі, але врятувати очки в цій грі їм не вдалося. Чайки" оформили перемогу на останніх хвилинах гри завдяки голу Дж. Енсісо, що стало ще однією образою для господарів поля. Матч не обійшовся без суперечок: Дж. Стіл отримав жовту картку після того, як зніс гравця «Борнмута» під час виходу сам на сам. Л. Кук також отримав жовту картку в останні хвилини матчу за господарів, що ще більше посилило розчарування від невдалого виступу. Загалом, це була заслужена перемога «Брайтона», який домінував у володінні м’ячем і контролював гру впродовж усього матчу. Ця перемога дозволила їм ще більше піднятися в турнірній таблиці Прем’єр-ліги, в той час як «Борнмут» буде роздумувати про втрачену нагоду піднятися вгору по турнірній таблиці.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Лестер — Борнмут, Тоттенгем — Брайтон.