Салернітана — Інтер — 1:1. Чемпіонат Італії, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-07 20:00 7 квітня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Салернітана (Італія) та ... Салернітана — Інтер — 1:1. Чемпіонат Італії, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

7 квітня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Салернітана (Італія) та Інтер (Мілан).

Салернітана - Інтер - 1:1. Чемпіонат Італії, 29-й тур. Огляд матчу, статистикаСалернітана - Інтер - 1:1. Чемпіонат Італії, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Італії, 29-й тур

Салернітана (Італія) — Інтер (Мілан) — 1:1 (0:1)
Голи: Кандрева (90) — Р. Госенс (6)

Попередження: де Врей (34), Кулібалі (38), де Вільєна (70), Гальярдіні (89)

Огляд матчу Салернітана — Інтер:

Матч Серії А між «Салернітаною» та «Інтером» відбувся на стадіоні «Арекі». У результаті захопливого повернення у другому таймі матч завершився внічию 1:1. На початку гри «Інтер» домінував у володінні м’ячем і створив кілька моментів. Через шість хвилин «Інтер» відкрив рахунок у матчі завдяки голу Робіна Госенса, який ударом зі штрафного вразив ворота суперника. «Салернітана» намагалася контратакувати, але не змогла створити явних моментів. По ходу першого тайму «Інтер», здавалося, контролював гру, а «Салернітана» насилу витримувала темп. На 34-й хвилині Стефан де Врій з «Інтера» отримав жовту картку за фол на гравцеві «Салернітани». Невдовзі після цього Ламін Кулібалі із «Салернітани» також отримав попередження від судді. У перерві «Салернітана» зробила заміну, випустивши Джібріля Бронна замість Булайє Діа. Ця заміна, здавалося, створила дива: «Салернітана» стала виглядати більш атакувальною і рішучою на початку другого тайму. На 65-й хвилині «Салернітана» зробила ще дві заміни, випустивши на поле Лоренцо Піролу і Холланда Ніколуссі Кавілья. «Інтер», навпаки, зробив першу заміну, випустивши Хоакіна Корреа замість Лаутаро Мартінеса на 66-й хвилині.

Незабаром після цього Ніколо Барелла і Роберто Гальярдіні були замінені на Матіаса Брозовіча і Крістоффера Аслані відповідно. Тьєррі Вільєна з «Салернітани» отримав жовту картку на 70-й хвилині, і тиск на господарів зріс. «Інтер» також зробив заміну: Робін Госенс був замінений на Федеріко Дімарко на 75-й хвилині, але не зміг вплинути на хід матчу. Салернітана зробила останню заміну, замінивши Еміля Бохінена на Вілену, тоді як обидві команди замінили своїх п’ятих і останніх гравців. На 85-й хвилині у складі «Салернітани» з’явився Джанлука Кастанос, а Ромелу Лукаку був замінений на Едіна Дзеко у складі «Інтера». Коли матч наближався до завершення, Роберто Гальярдіні з «Інтера» був вилучений на 89-й хвилині за невдале захоплення, але, незважаючи на те, що гра, здавалося, йшла до перемоги «Інтера», «Салернітана» знайшла можливість зрівняти рахунок завдяки Антоніо Кандреві на останній хвилині основного часу. Матч закінчився внічию 1:1, і обидві команди залишилися розмірковувати про те, що могло б бути. Загалом, це був цікавий матч між двома конкурентоспроможними командами. «Інтер» буде шкодувати про втрачені можливості в другому таймі, а «Салернітана» буде задоволена своєю стійкістю.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Торіно — Салернітана, Інтер — Монца.