Антон Царенко забив дебютний гол за «Динамо» в чемпіонаті України

2023-04-08 16:54 Півзахисник «Динамо» Антон Царенко, який вийшов у стартовому складі команди на матч 20-го туру чемпіонату України ... Антон Царенко забив дебютний гол за «Динамо» в чемпіонаті України

Півзахисник «Динамо» Антон Царенко, який вийшов у стартовому складі команди на матч 20-го туру чемпіонату України з «Минаєм», відзначився забитим м’ячем.

Антон Царенко. Фото: fcdynamo.com

Царенко відкрив рахунок у поєдинку точним ударом на 35-й хвилині. Це перший забитий м’яч півзахисника за основну команду «Динамо».

Нагадаємо, Царенко вже зіграв у 7 матчах за першу команду «біло-синіх» у нинішньому сезоні в УПЛ.

Кращий коментар

VTS
Валерий Сикорский - Наставник
08.04.2023 17:17
Не смотря на возраст, наверно самый техничный футболист в нынешнем Динамо. Голова тоже не плохая. Во втором тайме затерялся, может подсел, все таки молодость. Среди всей молодежи он, наверное, действительно самый перспективный. Еще бы росточка сантиметров 15.