Осасуна — Ельче — 2:1. Чемпіонат Іспанії, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-08 17:00 8 квітня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Осасуна (Памплона) і ... Осасуна — Ельче — 2:1. Чемпіонат Іспанії, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

8 квітня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Осасуна (Памплона) і Ельче (Іспанія).

Осасуна - Ельче - 2:1. Чемпіонат Іспанії, 28-й тур. Огляд матчу, статистикаОсасуна - Ельче - 2:1. Чемпіонат Іспанії, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Іспанії, 28-й тур

Осасуна (Памплона) — Ельче (Іспанія) — 2:1 (0:1)
Голи: Абдессамад Еззалзулі (71), Абдессамад Еззалзулі (84) — Тете Моренте (44)

Попередження: Бойє (45+3), Давид Гарсія (50), Хелібелтон Паласіос (54), Аймар Ороз (90+4)

Огляд матчу Осасуна — Ельче:

У захопливому матчі Ла Ліги між «Осасуною» та «Ельче» на стадіоні «Ель Садар» господарі поля, поступаючись у першому таймі, здобули перемогу з рахунком 2:1. Першим забив Ельче, а на 44-й хвилині Тете Моренте, завдяки чому гості повели в рахунку 1:0 до перерви. Однак у перерві «Осасуна» зробила кілька важливих замін, замінивши Д. Брасанака та Н. Відаля на Х. Монкайолу та А. Ороса. Зміни, здавалося, одразу ж далися взнаки, і в другому таймі «Осасуна» вийшла вперед. Не зарахований гол гравця Ельче Л. Бойє на 50-й хвилині міг повністю змінити хід гри, але цього не сталося.

«Осасуна» продовжувала нагнітати тиск, і це врешті-решт принесло свої плоди на 71-й хвилині, коли А. Еззальзулі забив рівний рахунок. Це підстьобнуло господарів поля, і вони продовжили домінувати у грі. Їхня наполегливість окупилася на 84-й хвилині, коли А. Еззальсулі забив свій другий гол у матчі, забезпечивши перемогу «Осасуні». Ельче спробував відігратися, але їхні зусилля виявилися занадто слабкими та запізнілими. Загалом, це був напружений матч, у якому обидві команди виклалися на повну. Однак перемога дісталася «Осасуні», на радість її вболівальників. Цей матч продемонстрував рівень талантів у Ла Лізі й те, що в цій захопливій лізі може статися все, що завгодно.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Райо Вальєкано — Осасуна, Жирона — Ельче.