Боруссія Д — Уніон — 2:1. Чемпіонат Німеччини, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-08 18:30 8 квітня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Боруссія Д (Дортмунд) ... Боруссія Д — Уніон — 2:1. Чемпіонат Німеччини, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

8 квітня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Боруссія Д (Дортмунд) і Уніон (Берлін).

Боруссія Д - Уніон - 2:1. Чемпіонат Німеччини, 27-й тур. Огляд матчу, статистикаБоруссія Д - Уніон - 2:1. Чемпіонат Німеччини, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Німеччини, 27-й тур

Боруссія Д (Дортмунд) — Уніон (Берлін) — 2:1 (1:0)
Голи: Мален (28), Ю. Мукоко (79) — Кевін Беренс (61)

Попередження: Зюле (1), К. Адейємі (16), Кевін Беренс (54), С. Беккер (56), Е. Кан (90+1), М. Реус (90), Байно-Гіттенс (90+5)

Огляд матчу Боруссія Д — Уніон:

Дортмундська «Боруссія» зустрілася з берлінським «Уніоном» у захопливому поєдинку Бундесліги на стадіоні SIGNAL IDUNA PARK. Обидві команди прагнули перемоги, тому матч вийшов дуже напруженим від початку і до кінця. У першому таймі дортмундська «Боруссія» взяла гру під свій контроль. Господарі поля почали матч невпевнено: Натаніель Зюле отримав жовту картку на першій же хвилині гри. Боротьба команди продовжилася, коли Карім Адейємі був вилучений з поля на 16-й хвилині. Однак дортмундська «Боруссія» не дозволила цим невдачам вплинути на свою гру і вийшла вперед на 28-й хвилині, коли Доніелл Мален ударом головою вразив ворота суперника. У перерві рахунок став 1:0 на користь господарів поля. У другому таймі «Уніон Берлін» вийшов уперед і незабаром був винагороджений голом на 61-й хвилині. Кейта Беренс забив приголомшливий еквалайзер, встановивши напружену фінальну половину матчу.

Динаміка матчу змінювалася то вперед, то назад, обидві сторони атакували невтомно. У підсумку дортмундська «Боруссія» повернула собі лідерство на 79-й хвилині завдяки зусиллям молодого Юссуфа Мукоко, який вийшов на заміну на початку гри. У той час як команда гостей відчайдушно намагалася зрівняти рахунок, дортмундська «Боруссія» здобула перемогу у впертій боротьбі. Хоча берлінський «Уніон» випустив на поле двох запасних гравців — Юліана Левелінга та Патріка Сегіна — у спробі змінити траєкторію гри, заміни дортмундської «Боруссії» виявилися ефективнішими. Мукоко, Джуд Байно-Гіттенс і Марко Реус, які вийшли з лави запасних, вплинули на хід гри. Підсумковий рахунок 2:1 на користь дортмундської «Боруссії», завдяки чому господарі поля піднялися вгору по турнірній таблиці Бундесліги. Гра проходила перед пристрасними вболівальниками, які підтримували свої команди протягом усіх 90 хвилин. Цей матч став свідченням інтенсивності та конкурентоспроможності німецького футболу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Штутгарт — Боруссія Д, Уніон — Бохум.