Аугсбург — Кельн — 1:3. Чемпіонат Німеччини, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-08 18:45 8 квітня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Аугсбург (Німеччина) і ... Аугсбург — Кельн — 1:3. Чемпіонат Німеччини, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

8 квітня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Аугсбург (Німеччина) і Кельн (Німеччина).

Аугсбург - Кельн - 1:3. Чемпіонат Німеччини, 27-й тур. Огляд матчу, статистикаАугсбург - Кельн - 1:3. Чемпіонат Німеччини, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Німеччини, 27-й тур

Аугсбург (Німеччина) — Кельн (Німеччина) — 1:3 (1:2)
Голи: Рубен Варгас (29) — Елліс Схірі (7), Ерік Мартел (16), Майна (59)

Попередження: Рубен Варгас (6), Ерік Мартел (25), Кінгслі Шиндлер (27), Яго (45+2), А. Енгельс (56), Тімо Хюберс (72), Елліс Схірі (84)

Огляд матчу Аугсбург — Кельн:

У насичений день на WWK Arena ФК Аугсбург приймав ФК Кольн у матчі Бундесліги, який тримав уболівальників у напрузі. Матч розпочався з вилучення гравця ФК Аугсбург Р. Варгаса на 6-й хвилині.

Однак саме ФК «Кольн» взяв першу кров, забивши гол від Е. Схірі на 7-й хвилині, чинячи тиск на господарів поля. На 16-й хвилині «Аугсбург» подвоїв свою перевагу завдяки чудовому голу Е. Мартеля. Однак «Аугсбург» зберіг рішучість і продовжував іти вперед. Їхні зусилля окупилися на 29-й хвилині, коли Р. Варгас забив перший гол господарів, відродивши їхні надії. Іаго, який уже мав жовту картку, заробив ще одне вилучення на 45-й хвилині, ризикуючи шансами своєї команди на повернення в гру. У перерві ФК «Кольн» вів із рахунком 2:1, але в обох команд ще були шанси переломити хід гри на свою користь. Другий тайм розпочався із заміни Б. Шмітца на Д. Любичича на 46-й хвилині. На 56-й хвилині гравець «Аугсбурга» А. Енгельс отримав жовту картку, і «Кольн» скористався моментом, забивши третій гол на 59-й хвилині зусиллями Л. Майни. На 65-й хвилині господарі поля зробили три заміни, випустивши Р. Гумні, Д. Каліджиджі. Гумні, Д. Каліджіурі та І. Кардона. ФК «Кольн» відповів заміною Д. Зельке на С. Тіггеса на тій самій хвилині. Коли гра вступила в завершальну стадію, «Аугсбург» замінив Р. Варгаса на Н. Мбуку на 71-й хвилині, а ФК «Кольн» ввів у гру Й. Тільманна замість Л. Майни та М. Олесена замість Ф. Кайнца на 79-й хвилині. Матч не обійшовся без вилучень: Т. Хуберс і Е. Схірі отримали жовті картки на 72-й і 84-й хвилинах відповідно. На 80-й хвилині Н. Я. Саренрен Базе замінив А. Енгельса, оскільки «Аугсбург» шукав спосіб повернутися в гру. ФК «Кольн» зробив свою п’яту й останню заміну на 87-й хвилині: К. Шиндлер замінив Л. Кіліана. Незважаючи на всі зусилля Аугсбурга, ФК «Кольн» здобув перемогу з рахунком 3:1, причому вирішальним виявився перший гол. Обидві команди, безсумнівно, віддали всі сили в цьому запеклому матчі Бундесліги, який надовго запам’ятається вболівальникам.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: РБ Лейпциг — Аугсбург, Кельн — Майнц.