Тоттенгем — Брайтон — 2:1. Чемпіонат Англії, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-08 19:15 8 квітня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Тоттенгем (Лондон) і ... Тоттенгем — Брайтон — 2:1. Чемпіонат Англії, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

8 квітня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Тоттенгем (Лондон) і Брайтон (Англія).

Тоттенгем - Брайтон - 2:1. Чемпіонат Англії, 30-й тур. Огляд матчу, статистикаТоттенгем - Брайтон - 2:1. Чемпіонат Англії, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Англії, 30-й тур

Тоттенгем (Лондон) — Брайтон (Англія) — 2:1 (1:1)
Голи: Сон Хин Мін (10), Кейн (79) — Л. Дунк (34)

Предупредження: Гросс (64), Перішич (67), П. Хойбйорг (87), Ромеро (90+1)

Огляд матчу Тоттенгем — Брайтон:

«Тоттенгем Хотспур» зустрівся з «Брайтоном» у захопливому матчі Прем’єр-ліги на стадіоні «Тоттенгем Хотспур». Оскільки обидві команди прагнули перемоги, гра обіцяла стати захоплюючим видовищем. Матч розпочався стрімко: Сон Хин-Мін із «Тоттенхема» забив гол на 10-й хвилині, на радість домашніх уболівальників. Однак гравці «Брайтона» були сповнені рішучості не дозволити «Тоттенхему» легкої прогулянки та чинили наполегливий опір. Їхня наполеглива робота окупилася на 34-й хвилині, коли Льюїс Данк забив гол і зрівняв рахунок, на превелике розчарування вболівальників «Тоттенхема». Брайтон думав, що вони вирвалися вперед на 55-й хвилині після голу Денні Велбека, але гол був скасований через гандбол. Розчарування «Брайтона» продовжилося незабаром після цього, коли вони залишилися вдесятьох після червоної картки, отриманої Ромуло Де Зербі. Однак «Тоттенгем» також залишився вдесятьох після вилучення Карлоса Стелліні. Напруга ще більше зросла, коли на 64-й хвилині Паскаль Гросс із «Брайтона» отримав жовту картку. Невдовзі «Брайтон» здійснив першу заміну: Велбек залишив поле замість Енока Фергюсона.

Іван Перішич із «Тоттенхема» також отримав жовту картку на 67-й хвилині, після чого «Брайтон» випустив А. Вебстера замість Л. Колвілла на 69-й хвилині. Тоттенгем зробив першу заміну на 78-й хвилині, випустивши Д. Кулусевскі замість А. Данжуми. Ця заміна виявилася вирішальною, оскільки на 79-й хвилині гравець «Тоттенхема» Гаррі Кейн забив гол, на радість домашніх уболівальників. Незабаром «Брайтон» зробив третю заміну, замінивши на 85-й хвилині Я. Вельтмана на Я. Енсісо. У матчі тривало багато подій, і на 87-й хвилині жовту картку отримав гравець «Тоттенхема» П’єр-Еміль Хойбйорг. Друга заміна у складі «Тоттенхема» — Олівер Скіпп вийшов замість П.М. Сарра на 88-й хвилині. Гра закінчилася на трохи сумній ноті, коли гравець «Тоттенхема» Крістіан Ромеро також отримав жовту картку на 90-й хвилині. Остання заміна «Тоттенхема» — Дж. Танганга вийшов замість Перішича в доданий час. Підсумковий рахунок 2:1 на користь «Тоттенхема». Матч став захоплюючою демонстрацією майстерності та рішучості обох команд. «Тоттенгем» буде задоволений перемогою, а «Брайтон» може високо підняти голову, знаючи, що вони виклалися на повну у важкому матчі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Тоттенгем — Борнмут, Челсі — Брайтон.