Руслан Ротань: «Смуга нічиїх підкошує моральний стан»

2023-04-09 19:09 Головний тренер «Олександрії» Руслан Ротань прокоментував нічию з «Чорноморцем» (1:1) у 20-му турі чемпіонату України. Руслан ... Руслан Ротань: «Смуга нічиїх підкошує моральний стан»

Головний тренер «Олександрії» Руслан Ротань прокоментував нічию з «Чорноморцем» (1:1) у 20-му турі чемпіонату України.

Руслан Ротань

— Тяжко коментувати, особливо коли смуга нічиїх трішки підкошує моральний стан, але ми завжди повинні виходити з цієї ситуації разом. Я вважаю, що ми на правильному шляху. Так, коли м’яч не лізе — це прикро і неприємно, але в цьому компоненті і характер, і воля до перемоги.

Ми повинні ще додавати, більше прагнути перемоги. Що стосується самої гри, то в мене немає претензій до хлопців, окрім 20 хвилин у другій половині першого тайму, коли ми сіли після дуже якісних перших 25 хвилин. Нам потрібно з цим боротись, адже це проблема характеру — нам щось не вдається, ми не змогли забити…

Мені дуже не подобається така психологія, я хочу змінити її й намагатимусь зробити це якомога швидше. Тому що не можна, коли не забиваєш момент, володієш м’ячем, коли ти настирний, одразу агресивно вступаєш у відбір, а потім просто сідаєш і ховаєшся. Такого в нас не може бути. Для відпочинку у нас є 15 хвилин у перерві.

Хлопці хотіли, але треба реалізовувати моменти, особливо ті, які були в другому таймі, коли вже грали в більшості. Що стосується «Чорноморця», це дуже організована команда. Ми їх дуже добре вивчили. Грали з гарною командою, результат такий, який він є, тому маємо прийняти його, — сказав Ротань.

09.04.2023, 19:09
Чемпионат Украины Полесье Заря 1 : 0   5 мая 13:00
Динамо Колос - : - 5 мая 15:30
Шахтер Черноморец - : - 5 мая 18:00