Аяччо — Осер — 0:3. Чемпіонат Франції, 30 тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-09 18:03 9 квітня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Аяччо (Франція) та ... Аяччо — Осер — 0:3. Чемпіонат Франції, 30 тур. Огляд матчу, статистика

9 квітня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Аяччо (Франція) та Осер (Франція).

Аяччо – Осер – 0:3. Чемпіонат Франції, 30 тур. Огляд матчу, статистикаАяччо – Осер – 0:3. Чемпіонат Франції, 30 тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Франції, 30-й тур

Аяччо (Франція) — Осер (Франція) — 0:3 (0:3)
Голи: Туре (3), Нуно Да Коста (6), Альфонс (45+1)

Попередження: Джуліан Жанв’є (5), Ismaël Diallo (50), Y. М’Чангама (66), А. Зедадка (87)

Огляд матчу Аяччо — Осер:

У недавньому матчі Ліги 1 «Аяччо» зустрічався з «Осером» на стадіоні «Стад Франсуа Коті». Це була захоплююча гра, хоча вона закінчилася не дуже вдало для господарів поля. У перерві рахунок був 0:3, «Осер» лідирував, і, на жаль, для «Аяччо», рахунок в основний час залишився незмінним. Осер" розпочав матч дуже жваво, забивши всього за три хвилини завдяки голу Б. Туре. Ж. Жанв’є з «Осера» заробив жовту картку всього через дві хвилини, але це не вплинуло на хід гри команди. Через чотири хвилини після цього вони забили ще раз — М. Так Коста зробив рахунок 2:0 Перший тайм закінчився тим, що Аяччо випадково забив власний гол на 45-й хвилині, додавши ще одне очко до переваги «Осера». У перерві стало ясно, що «Аяччо» доведеться попрацювати , якщо вони хочуть відігратися, вони відразу ж зробили дві заміни, випустивши І. Діалло замість невдачливого М. Альфонса і Ф. Майембо замість К. Авінеля.

Проте ситуація не покращала: на 50-й хвилині Діалло отримав жовту картку. На 67-й хвилині «Осер» зробив власну заміну, випустивши М. Абліна замість М. Так Кости. Потім «Аяччо» зробив ще три заміни на 71-й, 76-й та 76-й хвилинах, випустивши М. Сумано, Р. Нурі та Т. Мангані. Тим часом «Осер» зробив ще три заміни, випустивши на 76-й та 77-й хвилинах Ж. Перрена, Р. Равелосона та Г. Гейна. Гра закінчилася шквалом замін та жовтою карткою для гравця «Осера» А. Зедадки на 87-й хвилині. Зрештою, на 89-й хвилині Б. Туре було замінено на К. Дануа у складі «Осера». Хоча гра, безумовно, була насиченою, це був не той результат, який сподівався «Аяччо». Тим не менш, завжди можна з нетерпінням чекати нового матчу, і команда напевно витягне уроки зі своїх помилок і наступного разу повернеться сильнішою. Що стосується «Осера», то вони можуть насолоджуватися заслуженою перемогою і з нетерпінням чекати на наступну гру.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Страсбур — Аяччо, Осер — Нант.