ВІДЕО: Супер-удар Зінченка у матчі з «Ліверпулем»

2023-04-09 23:18 Український захисник лондонського «Арсеналу» Олександр Зінченко сьогодні провів черговий матч за свій клуб. Олександр Зінченко 26-річний ... ВІДЕО: Супер-удар Зінченка у матчі з «Ліверпулем»

Український захисник лондонського «Арсеналу» Олександр Зінченко сьогодні провів черговий матч за свій клуб.

Олександр Зінченко

26-річний футболіст потрапив у Стартовий склад «канонірів» на сьогоднішній виїзний поєдинок чемпіонату Англії з Ліверпулем і провів на полі 87 хвилин. Результативними діями українець відзначитися не зумів, але на 12-й хвилині зустрічі мав шанс розписатися у воротах суперника: Зінченко розігнав атаку «Арсеналу», і сам її завершив ефектним ударом з-за меж штрафного майданчика, проте голкіпер «Ліверпуля» зумів врятувати свою команду.

Чемпіонат Англії 30-й тур

«Ліверпуль» — «Арсенал» — 2:2 (1:2)
Голи: Салах (42), Фірміно (87) — Мартінеллі (8), Габріел Жезус (28)

«Арсенал»: Ремсдейл, Уайт, Холдинг, Габріел, Зінченко (Тірні, 88), Джака, Парті, Едегор (Ківер, 80), Сака, Мартінеллі, Габріел Жезус (Троссард, 80).

Супер-удар Зінченка:

У поточному сезоні Зінченко провів за «Арсенал» 29 матчів у всіх турнірах, і на його рахунку один гол і дві результативні передачі.

Кращий коментар

a_ui
a ui - Наставник
09.04.2023 23:59
Арсеналу (як і Мансіті) ще грати вдосталь матчів в цьому сезоні і гадаю, що ми ще побачимо втрату очок як одними, так і іншими. Кінець сезону обіцяє бути дуже цікавим! І, сподіваюся, що Арсенал все ж таки вийде переможцем за його підсумками