Стала відома оцінка Зінченка за невдалий матч проти «Ліверпуля»

2023-04-10 13:20 Як уже повідомлялося раніше, у неділю, 9 квітня, пройшов матч 30-го туру чемпіонату Англії «Ліверпуль» — ... Стала відома оцінка Зінченка за невдалий матч проти «Ліверпуля»

Як уже повідомлялося раніше, у неділю, 9 квітня, пройшов матч 30-го туру чемпіонату Англії «Ліверпуль» — «Арсенал», який завершився внічию — 2:2.

Олександр Зінченко. Фото: gettyimages.com

Авторитетний портал WhoScored оцінив гру Олександра Зінченка, який розпочав гру з перших хвилин, але був замінений в кінці зустрічі. На 87-й хвилині український захисник дозволив досить легко обіграти себе Александеру-Арнольду на лівому фланзі, після чого англієць навісив у штрафну на Фірміно, який зрівняв рахунок у матчі.

В результаті Зінченко за свою гру отримав оцінку 6.6. В активі Олександра 68 касань м’яча, 2 винесення м’яча, 1 перехоплення, 1 заблокований удар, 2 обіграшу суперника, 47 точних передач, 1 удар в створ воріт і 2 виграних єдиноборства.