Андерлехт — АЗ — 2:0. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

2023-04-14 00:09 13 квітня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Андерлехт (Брюссель) та АЗ (Нідерланди). ... Андерлехт — АЗ — 2:0. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

13 квітня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Андерлехт (Брюссель) та АЗ (Нідерланди).

Андерлехт – АЗ – 2:0. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистикаАндерлехт – АЗ – 2:0. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

Ліга конференцій

Андерлехт (Брюссель) — АЗ (Нідерланди) — 2:0 (1:0)
Голи: M. Murillo (22), M. Ashimeru (70)

Попередження: S. Beukema (31), Павлідіс (42), L. Рефаелов (73), T. Reijnders (79)

Огляд матчу Андерлехт — АЗ:

Андерлехт" здобув перемогу у матчі з «АЗ Алкмар» у Лізі конференції Європи УЄФА з рахунком 2:0.

Хоча команди виглядали відносно рівними, «Андерлехт» зумів скористатися своїми можливостями та здобути перемогу перед своєю домашньою публікою на «Лотто Парк». У першому таймі «Андерлехт» вийшов уперед на 22-й хвилині, коли Мурільо потрапив у сітку воріт. АЗ Алкмаар намагався чинити опір, але опинився в обороні, заробивши дві жовті картки в першому таймі (С. Букема та В. Павлідіс). Андерлехт" продовжив агресію у другому таймі, коли І. Слімані вийшов на заміну замість Б. Рамана на 66-й хвилині. Усього через чотири хвилини М. Ашимеру забив гарний гол, збільшивши перевагу «Андерлехта» до 2:0. Л. Рефаелов отримав жовту картку за «Андерлехт» на 73-й хвилині, але це не вплинуло на хід гри. Карлссона Однак «Андерлехт» відповів двома своїми замінами, випустивши Ф. Амузу замість М. Стройкенса і К. Арнстада замість Л. Рефаелова на 76-й хвилині Т. Рейндерс заробив жовту картку для АЗ Алкмар на 79-й хвилині, а Андерлехт зробив останню заміну: А. Діавара вийшов замість М. Кана на 83-й хвилині. матчі виявилися достатніми для перемоги, їх вболівальники пішли додому щасливими і з нетерпінням чекали на наступний матч Ліги Європи.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: АЗ — Андерлехт, АЗ — Андерлехт.