Базель — Ніцца — 2:2. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

2023-04-14 00:11 13 квітня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Базель (Швейцарія) та Ніцца (Франція). ... Базель — Ніцца — 2:2. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

13 квітня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Базель (Швейцарія) та Ніцца (Франція).

Базель – Ніцца – 2:2. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистикаБазель – Ніцца – 2:2. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

Ліга конференцій

Базель (Швейцарія) — Ніцца (Франція) — 2:2 (1:2)
Голи: Z. Amdouni (26), Z. Amdouni (71) — Т. Моффі (38), Т. Моффі (45+1)

Попередження: A. Amraoui (18), Тодібо (24), S. Лопес (79)

Огляд матчу Базель — Ніцца:

Матч між ФК «Базель 1893» та «Ніццей» у рамках Ліги Європи УЄФА був захоплюючим. Гра відбувалася на стадіоні St. Jakob-Park, і це був рівний поєдинок. Ніцца добре розпочала гру: Амрауї та Тодібо отримали жовті картки на 17-й та 24-й хвилинах відповідно. Однак на 26-й хвилині ФК «Базель 1893» призначив пенальті, який реалізував З. Амдуні, зрівнявши рахунок. За рівного рахунку «Ніцца» забила два швидкі голи до перерви. Т. Моффі забив на 38 хвилині, а потім додав ще один на 45 хвилині. Це забезпечило «Ніцці» комфортну перевагу 2:1 у перерві. Проте у другому таймі на поле вийшла зовсім інша команда «Базеля».

Вони виглядали рішучіше і здобули свою нагороду на 71-й хвилині, коли З. Амдуні забив свій другий гол у матчі, зрівнявши рахунок. Матч ставав все більш напруженим, оскільки обидві команди шукали переможця. ФК Базель 1893 року отримав жовту картку на 79-й хвилині, а Ніцца зробила дві заміни на 84-й хвилині: Т. Моффі був замінений на Б. Брахімі, а П. Росаріо вийшов замість А. Менді. ФК «Базель 1893» також зробив заміну на останніх хвилинах гри: З. Амдуні замінив Л. Міллара. Однак жодна з команд не змогла виявити переможця і матч закінчився внічию 2:2. Загалом це був цікавий матч, обидві команди грали добре. Результат означає, що обидві команди тепер мають по одному очку у Лізі Європи УЄФА. Цікаво буде подивитися, як обидві команди проведуть свої наступні матчі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ніцца — Базель, Ніцца — Базель.