Інгулець — Колос — 0:1. Чемпіонат України, 21-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-14 16:00 14 квітня відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Інгулець (Петрове) і ... Інгулець — Колос — 0:1. Чемпіонат України, 21-й тур. Огляд матчу, статистика

14 квітня відбувся один із матчів 21-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Інгулець (Петрове) і Колос (Ковалівка).

Інгулець - Колос - 0:1. Чемпіонат України, 21-й тур. Огляд матчу, статистикаІнгулець - Колос - 0:1. Чемпіонат України, 21-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат України, 21-й тур

Інгулець (Петрове) — Колос (Ковалівка) — 0:1 (0:1)
Голи: Мілько (41)

Попередження: M. Кравченко (62), V. Veleten (86), Марусич (90+1)

Огляд матчу Інгулець — Колос:

У матчі Прем’єр-ліги, що проходив на стадіоні «Інгулець», у захопливому поєдинку зустрілися команди «Інгулець» та «Колос Ковалівка». У перерві матчу рахунок був 0:1, а наприкінці матчу рахунок залишився незмінним. «Колос Ковалівка» вийшов уперед на 41-й хвилині завдяки голу В. Мілька. Інгулець намагався відповісти, і одразу після перерви зробив дві заміни: Д. Кравчук вийшов замість М. Марусича, а В. Сидоренко — замість Д. Нагієва. Колос Ковалівка також здійснив заміну на 52-й хвилині, В. Лисенка замінив Д. Безбородько. Ця зміна, схоже, вплинула на перебіг гри, адже на 62-й хвилині «Колос Ковалівка» отримав жовту картку, а М. Кравченко був попереджений.

«Інгулець» продовжував іти вперед і зробив ще дві заміни: на 66-й хвилині Ю. Козиренко вийшов замість Д. Резепова, а на 71-й хвилині А. Кухарук вийшов замість Є. Запорожця. У другому таймі «Колос Ковалівка» також зробив кілька змін: П. Оріховський вийшов замість С. Болбата на 73-й хвилині, а О. Ільїн замінив В. Велетена на 84-й хвилині. Однак «Колос Ковалівка» залишився вдесятьох, коли на 86-й хвилині В. Велетень отримав жовту картку за фол. Матч закінчився тим, що обидві команди отримали жовті картки в компенсований час, причому М. Марусич з «Інгульця» та Є. Смирний із «Колоса Ковалівки». Смирний із «Колоса Ковалівки» були попереджені. Загалом, матч пройшов у напруженій боротьбі, в якій обидві команди показали сильну гру. Однак саме «Колос Ковалівка» вийшов переможцем, забивши єдиний гол у матчі. Тепер обидві команди з нетерпінням чекають наступних матчів, сподіваючись здобути перемогу і поліпшити своє становище в турнірній таблиці.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Олександрія — Інгулець, Колос — Зоря.