Юрій Вірт: «5:5 — це, звичайно, класно. Але ми втратили два очки»

2023-04-16 10:20 Головний тренер рівненського «Вереса» Юрій Вірт підбив підсумки вчорашнього матчу своєї команди з харківським «Металістом» (5:5) ... Юрій Вірт: «5:5 — це, звичайно, класно. Але ми втратили два очки»

Головний тренер рівненського «Вереса» Юрій Вірт підбив підсумки вчорашнього матчу своєї команди з харківським «Металістом» (5:5) у 21-му турі чемпіонату України.

Юрій Вірт

«5:5 — це, звичайно, класно для глядачів. Багато забитих голів. Але я вважаю, що ми сьогодні втратили два очки.

Ми дуже невдало почали гру. „Металіст“ забив двічі після суто індивідуальних помилок із нашого боку. Довелося думати, як повертатися в гру. Команда змогла проявити характер, зрівняти рахунок. Потім була гольова перестрілка, яка дозволила харків’янам зберегти лідерство до перерви.

У перерві я говорив команді, що нам потрібно додавати, активніше використовувати фланги. Тому що суперник закривав центр поля. Включили швидкість, вийшли вперед. Гра давалася і повинні були забивати ще. Були хороші моменти, в яких чудово зіграв голкіпер „Металіста“. У підсумку все це призвело до пропущеного голу і втрати двох очок. Загалом за другим таймом ми заслуговували на більшого, ніж нічиєї», — сказав Вірт.