Сассуоло — Ювентус — 1:0. Чемпіонат Італії, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-16 21:00 16 квітня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Сассуоло (Італія) і ... Сассуоло — Ювентус — 1:0. Чемпіонат Італії, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

16 квітня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Сассуоло (Італія) і Ювентус (Турин).

Сассуоло - Ювентус - 1:0. Чемпіонат Італії, 30-й тур. Огляд матчу, статистикаСассуоло - Ювентус - 1:0. Чемпіонат Італії, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Італії, 30-й тур

Сассуоло (Італія) — Ювентус (Турин) — 1:0 (0:0)
Голи: Дефрель (64)

Предупредження: К’єза (90+5)

Огляд матчу Сассуоло — Ювентус:

Футбольний матч Серії А між командами «Сассуоло» та «Ювентус» на стадіоні MAPEI — Città del Tricolore був захопливим, у результаті якого «Сассуоло» здобув перемогу над чинними чемпіонами з рахунком 1:0. У першій половині гри обидві команди грали з ентузіазмом, але жодна з них не змогла забити гол, що призвело до рахунку 0:0 у перерві. Усе змінилося в другому таймі, і матч став більш насиченим. На 46-й хвилині «Сассуоло» провів заміну: А. Пінамонті замінив Г. Дефреля. «Ювентус» наслідував цей приклад на 57-й хвилині, зробивши дві заміни. Цього разу А. Мілік був замінений на А. Ді Марію, а Т. Барб’єрі замінив Х. Куадрадо. Але саме «Сассуоло» домігся успіху на 64-й хвилині.

Ж. Дефрель, якого зовсім недавно замінив Пінамонті, забив єдиний гол у матчі. «Ювентус» намагався зрівняти рахунок, зробивши кілька замін на останніх хвилинах у надії врятувати гру. На 83-й хвилині Л. Паредес замінив П. Погба, а на 90-й хвилині Сассуоло випустив Р. Трессольді замість Г. М. Феррарі. Однак їхні зусилля виявилися марними — матч закінчився з рахунком 1:0 на користь «Сассуоло». У доданий час жовту картку отримав Ф. К’єза у складі «Ювентуса». Загалом, це була захоплива гра у виконанні обох команд, але саме «Сассуоло» вийшов на перше місце. Команда господарів чинила неабиякий опір і зіграла блискуче, що дало їй змогу здобути перемогу над одним із лідерів італійського футболу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Салернітана — Сассуоло, Ювентус — Наполі.