Вольфсбург — Байєр — 0:0. Чемпіонат Німеччини, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-16 22:30 16 квітня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Вольфсбург (Німеччина) і ... Вольфсбург — Байєр — 0:0. Чемпіонат Німеччини, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

16 квітня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Вольфсбург (Німеччина) і Байєр (Леверкузен).

Вольфсбург - Байєр - 0:0. Чемпіонат Німеччини, 28-й тур. Огляд матчу, статистикаВольфсбург - Байєр - 0:0. Чемпіонат Німеччини, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Німеччини, 28-й тур

Вольфсбург (Німеччина) — Байєр (Леверкузен) — 0:0 (0:0)

Попередження: Амірі (61), П’єро Інкапі (72), Оділон Косуноу (77), Діабі (85), Ф. Віртц (88). Віртц (88)

Огляд матчу Вольфсбург — Байєр:

Матч між VfL Wolfsburg і Bayer Leverkusen закінчився безрезультатно, обидві команди не змогли забити жодного гола. Незважаючи на те, що обидві команди виклалися на повну, матч Бундесліги на стадіоні VOLKSWAGEN ARENA пройшов в оборонній боротьбі. На 54-й хвилині «Вольфсбург» зробив першу заміну: Пауло Отавіо вийшов замість К. Паредеса. Байєр Леверкузен першим отримав жовту картку, коли Н. Амірі був вилучений на 61-й хвилині. Через хвилину після цього леверкузенці зробили першу заміну, коли С. Азмун замінив Ф. Віртца. На 70-й хвилині «Вольфсбург» зробив другу заміну, замінивши О. Мармуша на П. Віммера. Через дві хвилини гравець леверкузенського «Байєра» П. Хінкапі також отримав жовту картку. Партнери Хінкапі по команді О. Коссуну, Н. Амірі та Ф. Віртц також були вилучені з поля.

За рахунку 0:0 леверкузенський «Байєр» зробив ще дві швидкі заміни. Спочатку А. Хлозек вийшов замість А. Адлі на 78-й хвилині. Потім вони зробили останню заміну на 78-й хвилині, коли Я. Тах замінив Н. Амірі. «Вольфсбург» також зробив дві заміни: на 80-й хвилині К. Паредес був замінений на М. Лакруа. Р. Баку вийшов замість Ю. Герхардта на тій же 80-й хвилині матчу. В останні хвилини матчу М. Діабі та Ф. Віртц із леверкузенського «Байєра» були вилучені з поля на 85-й та 88-й хвилинах відповідно. Незважаючи на численні заміни та жовті картки, матч закінчився без забитих голів. Це була рівна гра, обидві команди продемонстрували сильну оборону. Однак відсутність голів залишила б обидві команди засмученими, оскільки вони втратили цінні три очки в гонці за перше місце в таблиці Бундесліги.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Бохум — Вольфсбург, Байєр — РБ Лейпциг.