Інгулець — Рух — 1:0. Чемпіонат України, 10 тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-19 15:00 19 квітня відбувся один із матчів 10-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Інгулець (Петрово) та ... Інгулець — Рух — 1:0. Чемпіонат України, 10 тур. Огляд матчу, статистика

19 квітня відбувся один із матчів 10-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Інгулець (Петрово) та Рух (Львів).

Інгулець – Рух – 1:0. Чемпіонат України, 10 тур. Огляд матчу, статистикаІнгулець – Рух – 1:0. Чемпіонат України, 10 тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат України, 10-й тур

Інгулець (Петрово) — Рух (Львів) — 1:0 (1:0)
Голи: M. Ковальов (15)

Попередження: В. Соломон-Отабор (39), О. Кучеренко (45+2), Альваренга (48), Кітела (84), О. Козак (84), В. Соломон-Отабор (90)

Огляд матчу Інгулець — Рух:

Матч Прем’єр-ліги між Інгулець і Рух Винники вийшов дуже конкурентним, в якому обидві команди вели сильну боротьбу. Матч проходив на стадіоні «Інгульець», де зібрався натовп, щоб переглянути гру. Рахунок першого тайму був 1:0 на користь «Інгулця», і цей рахунок залишався незмінним до фінального свистка. «Інгульець» повів у грі на 15-й хвилині, коли було призначено пенальті, і М. Ковальов безпомилково реалізував удар. Рух Винники спробував відігратися і на 30-й хвилині провів дві заміни, коли В.Романа замінив А.Кітела, а М.Мисик вийшов на поле замість Ф.Альваренги. Проте до свистка на перерву зрівняти рахунок не вдалося. Під час гри обидві команди продовжували створювати моменти, але матч залишався дуже напруженим. На 39-й хвилині Рух Винники отримав жовту картку, коли Соломон-Отабор був попереджений.

На останніх хвилинах першого тайму «Інгульець» отримав жовту картку, коли О. Кучеренко отримав попередження за фол. На початку другого тайму «Рух Винники» отримав ще одну жовту картку на 48-й хвилині, коли Ф. Альваренга було попереджено. «Інгульець» провів дві заміни на 69-й та 72-й хвилинах, коли Д. Резепов та І. Головкін замінили В. Одарюка та Д. Поспелова відповідно. Рух Винники також зробив одну заміну на 77-й хвилині, коли замість Ю. Карабіна вийшов Д. Підгурський. Однак на 90-й хвилині вони зазнали поразки, коли Соломон-Отабор був видалений з червоної картки за друге порушення жовтої картки, і до кінця матчу команда скоротилася до 10 осіб. Матч завершився з рахунком 1:0 на користь «Інгульця», що принесло їм довгоочікувану перемогу. На закінчення можна сказати, що матч між «Інгульець» та «Рух Винники» вийшов напруженим і напруженим, у якому обидві команди виявили бойовий настрій. Хоча «Рух Винники» щосили намагалися відігратися, «Інгульець» вистояв і забезпечив собі перемогу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Олександрія — Інгулець, Дніпро-1 — Рух.