Фіорентина — Лех — 2:3. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

2023-04-20 21:45 20 квітня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Фіорентина (Флоренція) і Лех (Познань). ... Фіорентина — Лех — 2:3. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

20 квітня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися Фіорентина (Флоренція) і Лех (Познань).

Фіорентина - Лех - 2:3. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистикаФіорентина - Лех - 2:3. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

Ліга конференцій

Фіорентина (Флоренція) — Лех (Познань) — 2:3 (0:1)
Голи: Ріккардо Соттіл (78), Кастровіллі (90+2) — A. Соуза (9), К. Вельде (64), A. Sobiech (69)

Предупредження: A. Sobiech (17), C. Biraghi (19), A. Червінський (24), Міленкович (35), A. Терзич (63), L. Venuti (68), Ніка Квеквескірі (83), M. Skoras (88)

Огляд матчу Фіорентина — Лех:

Матч Ліги конференції УЄФА Europa між «Фіорентиною» та «Лехом» із Познані став захопливим поєдинком, у якому від самого першого свистка було багато подій. Матч проходив на стадіоні «Артеміо Франкі», що ще більше посилило атмосферу гри.

Перший гол у матчі забив гравець «Леха» А. Соуза на дев’ятій хвилині, вивівши гостей уперед із рахунком 1:0. Потім була жовта картка для гравця «Леха Познань» А. Собеха на 17-й хвилині і ще одна жовта картка для гравця «Фіорентини» К. Бірагі на 19-й хвилині. Лех Познань продовжив агресивну гру, і на 24-й хвилині ще одну жовту картку отримав А. Червінські. Однак «Фіорентина» замінила Н. Міленковіча на Л. Мартінеса Кварта на 46-й хвилині, щоб спробувати переломити хід гри. Однак «Лех Познань» не збирався збавляти обертів і на 64-й хвилині призначив пенальті, а К. Вельде реалізував його, збільшивши свою перевагу. На 69-й хвилині А. Собех заніс свій м’яч у протокол, зробивши рахунок 3:0 на користь «Лех Познань». Після заміни на 78-й хвилині Р. Соттіл із «Фіорентини» забив вирішальний гол, а на 83-й хвилині жовту картку отримав Н. Квеквескірі з «Лех Познані». Останній гол у матчі був забитий гравцем «Фіорентини» Г. Кастровіллі на останній хвилині гри, і господарі поступилися з рахунком 2:3. Матч був напруженим, обидві команди отримали безліч жовтих карток протягом усієї гри. Перший гол Лех Познань задав тон грі, і, незважаючи на спроби Фіорентини повернутися в гру, вони не змогли здолати своїх суперників. Загалом, матч став демонстрацією конкурентної природи європейського футболу, оскільки обидві команди наполегливо боролися за перемогу. У той час як «Лех Познань» вийшов переможцем, «Фіорентина» провела хорошу боротьбу і буде прагнути змінити свою долю в найближчих матчах.