АЗ — Андерлехт — 2:0. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

2023-04-20 23:56 20 квітня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися АЗ (Нідерланди) та Андерлехт (Брюссель). ... АЗ — Андерлехт — 2:0. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

20 квітня відбувся один із матчів Ліги Конференції з футболу. Зустрічалися АЗ (Нідерланди) та Андерлехт (Брюссель).

АЗ - Андерлехт - 2:0. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистикаАЗ - Андерлехт - 2:0. Ліга конференцій. Огляд матчу, статистика

Ліга конференцій

АЗ (Нідерланди) — Андерлехт (Брюссель) — 2:0 (2:0)
Голи: Павлідіс (5), Павлідіс (13)

Предупредження: T. Reijnders (29), A. Diawara (33), Павлідіс (40), F. Amuzu (55), M. Керкез (59), S. Mijnans (80)

Огляд матчу АЗ — Андерлехт:

У довгоочікуваному матчі Ліги Європи УЄФА між «АЗ Алкмаар» та «Андерлехтом» господарі поля здобули перемогу з рахунком 2:0 на стадіоні AFAS. Матч почався стрімко, коли на п’ятій хвилині у ворота «АЗ Алкмаар» було призначено пенальті, який реалізував грецький нападник Вангеліс Павлідіс. Потім Павлідіс подвоїв перевагу своєї команди на 13-й хвилині чудовим ударом, залишивши воротареві «Андерлехта» Ніку Гіллекенсу дуже мало шансів. Незважаючи на кілька жовтих карток і замін у першому таймі, обом сторонам не вдалося збільшити рахунок, і на перерву «АЗ Алкмар» пішов з упевненим контролем. У другому таймі «Андерлехт» не зміг створити жодного значущого гольового моменту.

Пропущений пенальті Яном Вертонгеном на останній хвилині додаткового часу підбив підсумок їхньої розчаровуючої ночі. Йорді Класі з «АЗ Алкмаар» також промахнувся з пенальті на останніх хвилинах, але його товариші по команді Юма Сугавара, Теун Коопмайнерс і Міс Меердінк забили свої м’ячі, забезпечивши переконливу перемогу з рахунком 2:0. Перемога стала потужним стимулом для голландської команди, яка неоднозначно розпочала сезон, вигравши один і програвши один із двох матчів у лізі. Андерлехт", тим часом, буде розчарований своїм виступом у найважливішому для нього матчі. Загалом, це був захопливий футбольний матч між двома талановитими командами, в якому АЗ Алкмаар виявився кращою стороною цього вечора. Вболівальники сподіваються, що в майбутніх матчах їхні команди гратимуть у тому ж дусі.