Юніон Сент-Жіллуаз — Байєр — 1:4. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

2023-04-21 00:03 20 квітня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Юніон Сент-Жіллуаз (Бельгія) і Байєр ... Юніон Сент-Жіллуаз — Байєр — 1:4. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

20 квітня відбувся один із матчів Ліги Європи з футболу. Зустрічалися Юніон Сент-Жіллуаз (Бельгія) і Байєр (Леверкузен).

Юніон Сент-Жіллуаз - Байєр - 1:4. Ліга Європи. Огляд матчу, статистикаЮніон Сент-Жіллуаз - Байєр - 1:4. Ліга Європи. Огляд матчу, статистика

Ліга Європи

Юніон Сент-Жіллуаз (Бельгія) — Байєр (Леверкузен) — 1:4 (0:2)
Голи: К. Терхо (65) — Діабі (2), Баккер (38), Джеремі Фрімпонг (61), Гложек (79)

Попередження: Т. Теума (75)

Огляд матчу Юніон Сент-Жіллуаз — Байєр:

Любителі футболу в усьому світі стали свідками захопливого матчу Ліги Європи УЄФА між «Уніон Сент-Жіллуаз» і леверкузенським «Байєром». Матч проходив на стадіоні «Констант Ванден Сток», і обидві команди сподівалися здобути перемогу, щоб збільшити свої шанси на вихід до наступного раунду. На самому початку гри «Байєр Леверкузен» взяв гру під свій контроль: М. Діабі забив перший гол лише через дві хвилини після початку матчу. Юніон Сент-Жіллуаз відбивався і на 32-й хвилині здійснив заміну: Ю. Вертессен замінив С. Адінгра. Однак їхнім зусиллям завадив гол гравця леверкузенського «Байєра» М. Баккера на 38-й хвилині, збільшивши відставання до двох м’ячів до перерви. На початку другого тайму «Уніон Сент-Жіллуаз» здійснив другу заміну: І. Кандоус вийшов замість К. Терхо, але «Баєр Леверкузен» продовжував домінувати в грі. На 59-й хвилині тренер леверкузенців також зробив дві заміни: Е. Тапсоба та Н. Амірі замінили О. Коссуну та К. Демірбай відповідно. Зміни, схоже, позитивно позначилися на грі леверкузенців, оскільки на 61-й хвилині вони забили третій гол завдяки голу Ж. Фрімпонга.

Юніон Сент-Жіллуаз не здавався і забив гол на 65-й хвилині завдяки К. Терхо. Леверкузенський «Байєр» зробив третю заміну: Ж. Фрімпонг вийшов на поле замість А. Адлі на 71-й хвилині. На 75-й хвилині гравець «Уніон Сент-Жіллуаз» Т. Теума отримав жовту картку, а на 79-й хвилині гравець леверкузенського «Байєра» А. Глозек забив четвертий гол. На 81-й хвилині «Уніон Сен-Жіллуаз» здійснив ще дві заміни: Ж. Лазар Амані та В. Боніфас вийшли замість К. Пуертаса і Г. Нільссона відповідно. Леверкузенський «Байєр» також здійснив дві заміни на 86-й хвилині: М. Діабі та А. Хлозек замінили К. Белларабі та С. Азмуна. Остання заміна в матчі — на 88-й хвилині замість О. Ель-Аззузі вийшов Т. Теума з «Уніон Сент-Жіллуаз». Попри всі зусилля, «Уніон Сент-Жіллуаз» не зміг скоротити розрив у рахунку, і матч закінчився з рахунком 4:1 на користь леверкузенського «Байєра». Загалом, це був захопливий матч, у якому леверкузенський «Байєр» показав свою перевагу, а «Уніон Сент-Жіллуаз» продемонстрував свою рішучість у боротьбі з сильним суперником. Футбольні вболівальники з нетерпінням чекають наступного раунду Ліги Європи УЄФА!